В Ірпені демонтують знищені росіянами будинки (відео)

В Ірпені триває демонтаж будинків, які не підлягають відновленню. Роботи продовжуються на вулиці Гостомельське шосе. Про це у відеозверненні до громади повідомив міський голова Олександр Маркушин.

Олександр Маркушин, Ірпінський міський голова:
«Зараз ми знаходимося на Гостомельському шосе, 3. Тут проходять роботи з демонтажу будинку. Працює три одиниці техніки. Плануємо закінчити демонтаж до кінця цього року».

Також розпочався демонтаж ущент знищеного окупантами будинку на вулиці Миру, 4.

Олександр Маркушин:
«Він постраждав від влучань артилерії, повністю вигорів. На цьому місці в наступному році плануємо будувати новий будинок. Біля мене знаходиться ще один старий будинок, який побудований при Радянському Союзі – вулиця Миру, 2. Після того, як ми побудуємо (сусідній будинок), його так само треба демонтувати, бо він уже і фізично, і морально застарів».

Нагадаємо, першою під ківш екскаватора два місяці тому потрапила п’ятиповерхівка на Гостомельському шосе, 12-14-16. Цей будинок першим у місті зазнав руйнувань від бомбардування російської авіації. А загалом, за оцінками експертів, неможливо відновити близько 37 багатоповерхівок. Найближчим часом демонтують щонайменше 17.

Попри те, що 70% міста зруйновано, ірпінська команда не втомлюється працювати та шукати можливості для якнайшвидшого відродження Ірпеня.

Олександр Маркушин:
«Ми будемо далі подаватися на фінансування, будемо просити обласну військову адміністрацію, керівництво держави, щоб ми максимально швидко відбудували наше місто, і щоб Ірпінь був пілотним проєктом із відбудови для всієї України».


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!