В Ірпені для дітей з особливими потребами провели майстер-клас із приготування піци (відео)

У затишному ірпінському ресторанчику «Resto Presto» пахне моцарелою та запашним соусом. Тут вихованці дитячо-юнацького клубу «Дивосвіт» для дітей з особливими потребами вчаться готувати піцу.

Власниця ресторану Марта Заварова допомагає розкачувати тісто, а юні кулінари з захопленням викладають соус, сир та помідори. Такий майстер-клас для діток організувала депутатка Ірпінської міської ради Віолетта Дворнікова в рамках Програми сімейної безпеки та інклюзії «Свідома громада».

Віолетта Дворнікова, авторка Програми «Свідома громада», депутатка Ірпінської міськради від ВО «Батьківщина»:
«Ми проводимо соціалізацію дітей з особливими потребами. Хочу подякувати всім батькам, які сьогодні підтримують цей проєкт, і приватному бізнесу, який приймає нас, адже це вже в нас не перший такий захід. Наразі кожного тижня ми проводимо таку соціалізацію».

Соціалізація допомагає дітям опановувати нові знання та вміння – такі як от спілкування в процесі приготування, підтримка та допомога одне одному.

Анна Богдан, керівниця дитячо-юнацького клубу «Дивосвіт»:
«Саме ці соціальні навички ми сьогодні прийшли з дітьми здобувати. Дуже корисно дітям різного віку і різних нозологій спілкуватися одне з одним, вони знаходять спільну мову, навіть допомагають у процесі виготовлення піци».

Поки пеклася піца, юні кухарі приготували ще й яскравий соковитий лимонад. Захопливий майстер-клас сподобався і дітям, і їхнім батькам.

Юліанна Корнишова, мама вихованки дитячо-юнацького клубу «Дивосвіт»:
«І емоції, і мотивація, і залучення до праці – все дотримано. Добре, що це в Ірпені впроваджується, добре, що допомагають реалізувати такий досвід. Дякую!»

Нагадаємо, що Ірпінь – єдине місто в Україні, де діє міська програма сімейної безпеки та інклюзії. Її ініціатори планують проводити такі заходи й надалі.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV  джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!