В Ірпені готують до відкриття ще один дитсадок (відео)

Дитячий садочок у мікрорайоні Стоянка (Ірпінь, Київщина) вже зовсім скоро відкриє двері для своїх маленьких вихованців. Тут повністю завершили всі будівельні роботи. Завершили також і малярні та облицювальні роботи всередині приміщення, завезли всі необхідні меблі. Саме зараз збирають ліжечка.

Олександр Маркушин, перший заступник Ірпінського міського голови:
«По всьому садочку будуть такі двоповерхові ліжка з дуже класними матрацами».

Обладнали й туалетні кімнати: встановили сантехніку й підключили всі комунікації. Завезли все необхідне устаткування й для кухні. Залишилося лише розставити його по своїх місцях.

Надія Дроган, журналістка:
«Ось це — параконвектомат. За допомогою цієї шафи можна випікати будь-яку випічку без додавання олії й різних інших жирів. Так само тут можна запікати овочі, м’ясо, котлети. Ця шафа готує їжу за допомогою парів. Я думаю, що таке кухонне приладдя має далеко не кожен дитячий садочок».

А довкола садочка тривають активні роботи з благоустрою території. Тут облаштують доріжки, зону для прогулянок та ігрові майданчики, встановлять сучасний паркан.

Олександр Маркушин:
«До садочка прокладають нове асфальтне покриття, тротуарну зону і роблять безпечними зони для висадки наших маленьких мешканців майбутнього садочка».

Дитячий садочок у Стоянці планують відкрити вже в жовтні.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!