В Ірпені готуються до поминальних днів

Ірпінське міське кладовище готують до поминальних днів. Цьогоріч вони випали на 5 травня. Люди поспішають прибрати довкола могил своїх родичів. А загальну частину цвинтаря впорядковують комунальники.

Петро Король,  наглядач  кладовища:

«Цієї неділі кожного дня  працюємо. Зранку приїжджає техніка, ми починаємо прибирання із старого кладовища. Йдемо по колу усього кладовища і спускаємося знову. Поки прибрали одні баки, дійшли до кінечного, він знову повний. Щодня приїжджають сміттєвози. Що не встигаємо вивозити, чекає до наступного дня. Прибираємо щодня».

 Загальну частину цвинтаря упорядковують комунальники. Поламані сміттєві баки замінюють новими. Ті, що придатні, пофарбували. Погода дозволила заасфальтувати ямки на проїжджій частині. На території цвинтаря додалися і крани з водою. Минулого року тут зробили додаткове водовідведення.

 Петро Король:

«На нашому кладовищі майже 20 кранів з водою для користування громадян. Тому що територія кладовища велика і не кожна бабуся, не кожен дідусь може йти через усе кладовище, якщо буде мало кранів. Розширюється кладовище і розширюється водовідведення»

 До поминальних днів фарбують і браму. Адміністрація цвинтаря попереджає, що у суботу, 4 травня, вона  для в’їзду на кладовище буде зачинена з причини безпеки відвідувачів. Бо на території працюватиме багато комунальної техніки. Ворота будуть  зачинені  для транспорту і 5 травня.

 Петро Король:

«Тому,  що буде дуже багато людей і якщо будемо дозволяти паркуватися на кладовищі, не буде людям де пройти».

 Але людям, яким самотужки пересуватися тяжко, хвилюватися не варто. Для них  в’їзд відкриватимуть.   5 травня з 9 до 17 години до кладовища курсуватиме додатковий автобусний маршрут від Ірпінської залізничної станції.

А ще повідомляємо: у суботу, 4 травня об 11:00 на Алеї Пам’яті Захисників України, що знаходиться на Ірпінському міському кладовищі, відбудеться поминальна панахида за загиблими учасниками АТО.