В Ірпені говорили, як уберегтися від сезонних захворювань (відео)

Цими вихідними впізнаваний в Ірпені автомобіль «найшвидшого педіатра» був помічений поруч із парком імені Правика. Саме тут лікар-педіатр Юлія Корнутяк розповідала, що робити, аби вберегтися від сезонних захворювань. 

Юлія Корнутяк, «найшвидший педіатр» Ірпеня:
«Мої поради для тих, хто не хоче хворіти: перш за все, щоб у вашій квартирі, у вашому будинку був правильний мікроклімат — це коли у вас у кімнаті 18—20 градусів, відкриті вікна й вологість від 50 до 70%. Оце нормальний мікроклімат».

Ще одним способом уникнути грипу та інших серйозних захворювань є щеплення. За словами Юлії, останнім часом почастішали випадки підробки довідок про вакцинацію, і це її обурює.

Юлія Корнутяк:
«До мене дійсно звертаються пацієнти, які просять, щоб я зробила ту довідку, але мені не потрібні ніякі гроші, я людина дуже принципова. Я вакциную своїх дітей і плановими вакцинами, і позаплановими, і для мене дуже важливо, щоб люди вакцинувалися, тому що я постійно працюю з хворобами, які реально мають загрозу».

Юлія Корнутяк працює в Ірпені вже понад 4 роки. База її пацієнтів налічує більше 5 тисяч дітей. Каже, може вже за 5—10 хвилин після дзвінка приїхати до хворого і надати фахову допомогу.

Юлія Корнутяк:
«Моя сумка укомплектована всім необхідним — там є ліки для першої медичної допомоги, є діагностичні тести, тобто все те, що лікар первинної ланки може провести. Я, власне, цим і займаюсь».

Під час зустрічі з педіатром говорили і про перспективи розвитку медицини в регіоні. Голова Інвестиційної ради Ірпеня Володимир Карплюк наголосив, що основними напрямками розвитку міста будуть саме освітня і медична сфери. І великий поштовх цьому надасть відкриття сучасного медичного центру вже цього року.

Володимир Карплюк, голова Інвестиційної ради Ірпеня:
«До кінця року ми відкриємо перший і другий поверхи, наступного року вже відкриємо повністю все. Крім того, треба розуміти, що медичні технології не стоять на місці, вони постійно розвиваються, постійно рухаються. Тому медичне обладнання, діагностичне обладнання — це теж завдання, яке буде стояти у нас у пріоритеті, і ми спробуємо це в наступні п’ять років реалізувати в Ірпені».


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

НОВИНИ

Ірпінці можуть подавати в міськраду документи на демонтаж зруйнованих приватних будинків

Сьогодні, 19:29

Детальніше
Не мистецтвом єдиним: скульптор Озеровський допоміг Ірпеню сонячними електростанціями (відео)

Сьогодні, 18:19

Детальніше
Ірпінь і мексиканське місто Тлахомулько стали побратимами

Сьогодні, 17:08

Детальніше
Актову залу Ірпінської школи №1 розписали квітами з картини Володимира Сидорука (відео)

Сьогодні, 16:23

Детальніше
У Києві судять завідувача кладовища КП «Буча Сервіс», якого окупанти поставили «старостою» села

Сьогодні, 14:54

Детальніше
Вихованець Ірпінської ДЮСШ здобув срібло на змаганнях із велоспорту в Німеччині

Сьогодні, 12:48

Детальніше
Завод «Кристал М» у Горенці відновив зруйноване виробництво і допомагає Ірпеню (відео)

Сьогодні, 10:29

Детальніше
Олександр Маркушин привітав із професійним святом працівників Податкового університету (фото)

03 жов 20:09

Детальніше
Всі новини