В Ірпені говорили, як уберегтися від сезонних захворювань (відео)

Цими вихідними впізнаваний в Ірпені автомобіль «найшвидшого педіатра» був помічений поруч із парком імені Правика. Саме тут лікар-педіатр Юлія Корнутяк розповідала, що робити, аби вберегтися від сезонних захворювань. 

Юлія Корнутяк, «найшвидший педіатр» Ірпеня:
«Мої поради для тих, хто не хоче хворіти: перш за все, щоб у вашій квартирі, у вашому будинку був правильний мікроклімат — це коли у вас у кімнаті 18—20 градусів, відкриті вікна й вологість від 50 до 70%. Оце нормальний мікроклімат».

Ще одним способом уникнути грипу та інших серйозних захворювань є щеплення. За словами Юлії, останнім часом почастішали випадки підробки довідок про вакцинацію, і це її обурює.

Юлія Корнутяк:
«До мене дійсно звертаються пацієнти, які просять, щоб я зробила ту довідку, але мені не потрібні ніякі гроші, я людина дуже принципова. Я вакциную своїх дітей і плановими вакцинами, і позаплановими, і для мене дуже важливо, щоб люди вакцинувалися, тому що я постійно працюю з хворобами, які реально мають загрозу».

Юлія Корнутяк працює в Ірпені вже понад 4 роки. База її пацієнтів налічує більше 5 тисяч дітей. Каже, може вже за 5—10 хвилин після дзвінка приїхати до хворого і надати фахову допомогу.

Юлія Корнутяк:
«Моя сумка укомплектована всім необхідним — там є ліки для першої медичної допомоги, є діагностичні тести, тобто все те, що лікар первинної ланки може провести. Я, власне, цим і займаюсь».

Під час зустрічі з педіатром говорили і про перспективи розвитку медицини в регіоні. Голова Інвестиційної ради Ірпеня Володимир Карплюк наголосив, що основними напрямками розвитку міста будуть саме освітня і медична сфери. І великий поштовх цьому надасть відкриття сучасного медичного центру вже цього року.

Володимир Карплюк, голова Інвестиційної ради Ірпеня:
«До кінця року ми відкриємо перший і другий поверхи, наступного року вже відкриємо повністю все. Крім того, треба розуміти, що медичні технології не стоять на місці, вони постійно розвиваються, постійно рухаються. Тому медичне обладнання, діагностичне обладнання — це теж завдання, яке буде стояти у нас у пріоритеті, і ми спробуємо це в наступні п’ять років реалізувати в Ірпені».


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

НОВИНИ

В Ірпені продовжують встановлювати будиночки для безпритульних котів (відео)

Сьогодні, 18:30

Детальніше
В Ірпені запровадили шкільні автобусні маршрути з мікрорайону «Синергія» (відео)

Сьогодні, 17:28

Детальніше
За суботу й неділю на Київщині сталося 95 ДТП, загинули 3 людини (фото)

Сьогодні, 14:43

Детальніше
На Київщині створили 23 мобільні бригади для проведення вакцинації проти коронавірусу

Сьогодні, 12:57

Детальніше
У Приірпінні за вихідні виявили 45 хворих на COVID-19

Сьогодні, 11:54

Детальніше
Ірпінчанин Володимир Хоменко успішно пройшов «сліпі» прослуховування на «Голосі країни» (відео)

Сьогодні, 11:10

Детальніше
Освіта в Ірпені після локдауну: школярі за партами, студенти – ще ні

Сьогодні, 10:29

Детальніше
За вихідні на Київщині зафіксували 343 випадки коронавірусної хвороби та 520 одужань

Сьогодні, 09:33

Детальніше
Всі новини