Реклама

В Ірпені масштабно ремонтують дороги

В Ірпені продовжують відновлювати дороги. Поточні і капітальні ремонти проводять на багатьох вулицях міста.

В Ірпені продовжують відновлювати дороги. Це вулиця Ломоносова — одна із сорока, де запланований поточний ремонт.  Зараз тут готуються  латати ямки, які залишила після себе зима.

Андрій Літвинов, начальник управління інфраструктурного розвитку, інвестицій та ЖКГ:

«У цьому році в нас по поточному ямковому ремонту було заплановано 40 вулиць, тому одразу ми взяли п’ять підрядних організацій, щоби швидко закінчити ці роботи. Вже на сьогоднішній момент залишилося тільки три вулиці – Ломоносова, Покровська та дев’ята лінія».

Паралельно із поточним роблять і капітальний ремонт доріг. Вже розпочалися роботи на  Варшавській, Громадянській і інших вулицях міста.

Олександр  Маркушин, перший заступник Ірпінського міського голови:

«В цьому році заплановано капітальні ремонти на 10 вулицях. Перша вулиця – Громадянська, на ділянці від вулиці Озерна до вулиці Личака — тут буде зроблено ремонт дороги та тротуари. Також капремонт дороги буде по вулиці Єрощенко на ділянці від вулиці Достоєвського до Соборної. Наступна вулиця, де буде зроблено капітальний ремонт – Єсеніна, на ділянці від вулиці Озерна до вулиці Соборна. По вулиці Матросова — від Соборної до Української. По вулиці Українській, від вулиці Тищенка до вулиці Київська. По вулиці Мінеральна буде здійснений капітальний ремонт дороги та облаштування тротуарів на ділянці від вулиці 8 березня до вулиці Центральна. Під час ремонту вулиці Пушкінській, на ділянці від вулиці Університетська до вулиці Суворова, буде перекладений водогін та встановлена нова ливнева каналізація.

Що дуже важливо – по тим вулицям, де ми зробимо капітальний ремонт, буде проведена заміна мереж водопостачання та водовідведення. Якщо б ми ці мережі не міняли, то змогли б вулиць 20 заасфальтувати».

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама