В Ірпені на Привокзальній площі провели День здоров’я (відео)

Виміряти артеріальний тиск, визначити рівень глюкози в крові та індекс маси тіла, поспілкуватися з лікарем та отримати необхідні рекомендації — все це можна було зробити просто неба на Привокзальній площі в Ірпені. Такий День здоров’я організував Ірпінський центр первинної медико-санітарної допомоги.

Ініціював акцію керівник центру, голова «антивірусного» штабу Ірпеня Андрій Левківський.

Андрій Левківський, головний лікар Ірпінського міського центру первинної медико-санітарної допомоги:
«Сьогодні ми організували День здоров’я, який покликаний виявити хронічні захворювання серед населення нашого регіону — такі як цукровий діабет, гіпертонічна хвороба. Також ми перевіряємо, чи в людей є декларації, укладені з лікарем, і запрошуємо до наших амбулаторій, щоби люди укладали декларації, обирали собі сімейних лікарів».

Загалом за час проведення акції було обстежено більш ніж 250 людей. У понад третини з них виявили підвищений тиск, а майже в кожного шостого – підвищений рівень цукру в крові. Всім пацієнтам надані медичні рекомендації.

Пацієнти:
«Звичайно, дуже добре, бо в лікарню піти не дуже хочеться, чесно кажучи — сидіти там у чергах. Я не люблю сидіти в чергах. А так — дуже добре».
«Я дуже задоволений. Перевірив цукор, перевірив свою вагу, тиск. Тиск підвищений, якраз лікар мені написав — до свого сімейного лікаря».
«Це добре, що хоч хто-небудь думає подивитися, як там ще ці старички».  

Подібні Дні здоров’я в різних районах Ірпеня планують проводити й надалі.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!