В Ірпені на Соборній реконструюють двір (відео)

В Ірпені не припиняють реконструювати прибудинкові території. Уже незабаром оновлений двір отримають і мешканці будинку 148 на вулиці Соборній.

Олександр Маркушин, перший заступник Ірпінського міського голови:
«Ми робимо прибудинкову територію цього будинку, бо ніколи від моменту будівництва (вона не оновлювалася) — вже будинку до 60 років. Вона була вже в такому жахливому стані, що треба було робити капітальний ремонт. Викладаємо тротуарну плиточку, доріжки робимо, бо раніше тут люди ходили по грязюці».

Найбільше місцеві мешканці скаржаться на калюжі, які завжди збиралися у дворі після дощу. Цю проблему пообіцяли вирішити.

Олександр Маркушин:
«Зробимо маленький проєкт: треба зробити відмостку і ще відвести воду — поставити дренажні колодязі, щоби їх не підтоплювало, окремо зробити цю «ливньовку».

Раніше в цьому домі замінили старі вікна в під’їздах та встановили нові двері. А після облаштування прибудинкової території планують установити новий сміттєвий майданчик закритого типу.

Місцева мешканка:
«Оце зробили — ми дуже вдячні!»

Олександр Маркушин:
«Хочу їм подякувати, бо вони завжди щось підказують, нагадують… Зараз завезли плитку: “Дивіться, щоб не покрали!” — “Добре!” Вони тут краще, ніж охорона, дивляться… Це все робиться виключно для вас, для нашого округу».


Підписуйтеся на новий Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!