В Ірпені на Технологічній будують сучасний проспект (відео)

На вулиці Технологічній в Ірпені кипить робота. Тут активними темпами триває капітальний ремонт дороги, який розпочався у вересні. Шлях не перекривали для проїзду транспорту, а розділили на дві смуги: на одній триває рух, іншу ремонтують. І хоча до завершення ще далеко, але вже зараз вимальовується перспектива гарного сучасного проспекту.

Олександр Маркушин, Ірпінський міський голова:
«Робимо цю дорогу таким проспектом. У кожну сторону в нас буде односторонній рух транспорту. Посередині – зелена зона, освітлення. Зроблена зливова каналізація – ми відвели повністю воду, і вже перекладена частина мереж».

На проїжджій частині вже проклали земельне полотно й почали засипати щебневу основу. Засипали грунт і під облаштування зелених зон: одна розділятиме дві смуги, друга прикрашатиме узбіччя дороги. А вздовж самої дороги завершують прокладати тротуар.

Олександр Маркушин:
«Ми зробили ще окремий проєкт і виділили кошти з міського бюджету – зробили повноцінну нормальну тротуарну зону. Бо не може така дорога, такий проспект бути без тротуарної зони».

Ремонт Технологічної триватиме у два етапи: до Нового року планують повністю завершити ділянку від повороту на Ворзель до вулиці Джерельної, другу частину – від Джерельної до Соборної – планують здати наприкінці наступного року. Будівельники кажуть, що роботи тривають із випередженням графіка.

Сергій Пащинський, керівник генпідрядної організації :
«За графіком у нас узагалі здача дороги – це грудень 2022 року, але керівництво міста поставило завдання, щоб до кінця цього року зробити цей основний клаптик дороги, по якому йде інтенсивний рух через наше місто. Тому намагаємося виконати всі поставлені нам завдання».

Нагадаємо, що капітальний ремонт Технологічної відбувається на умовах співфінансування з міського та обласного бюджетів.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!