В Ірпені на вулиці Ніжинській будують модульну мінікотельню (відео)

На вулиці — літня спека, а в Ірпені вже готуються зустрічати зиму. Комунальне підприємство «Теплоенергопостач» монтує модульну мінікотельню на вулиці Ніжинській. Вона обігріватиме два гуртожитки й сімейну амбулаторію.

Олександр Маркушин, перший заступник Ірпінського міського голови:
«Ми в цьому році її запускаємо. Вона буде локальна — для цього гуртожитку, для того маленького гуртожитку і для амбулаторії».

Цю котельню монтують у рамках інвестиційної програми «Теплоенергопостачу». У модульне приміщення встановлюють два котли: один працюватиме постійно, другий буде резервним. Загальна потужність котельні — 320 кіловат. Нове обладнання дозволить економити до 20 відсотків газу.  

Олександр Костюк, директор КПП «Теплоенергопостач»:
«Сьогодні вона приїхала зранку, хлопці одразу розпочинають її монтаж, і протягом місця-півтора, я думаю, ми повністю завершимо всередині всі роботи. Після цього буде підведено комунікації — тобто електрика, газопостачання та водопостачання».  

Розмістити тут нову мінікотельню вирішили, оскільки це крайня точка теплотраси, і тепло до будинків поступало погано. Тепер, коли котельня — близько біля будинків, тепловтрати будуть мінімальними.  До речі, ця мінікотельня — не єдиний новий об’єкт в Ірпені, який готуються відкрити до нового опалювального сезону.

Олександр Маркушин:
«Зараз хлопці паралельно з цією котельнею монтують котельню в Стоянці, і в них завдання стоїть — до опалювального сезону теж запустити ту котельню». 


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!