В Ірпені нагородили призерів олімпіади з історії України та правознавства (відео)

В Ірпені нагородили переможців і учасників олімпіади з історії України та правознавства, організованої Університетом державної фіскальної служби й управлінням освіти та науки Ірпінської міської ради. Грамоти та грошові сертифікати вручили призерам олімпіади під час круглого столу, присвяченого Дню науки України.  

Валентина Унинець-Ходаківська, в.о. ректора Університету ДФСУ:
«Вперед і вверх! Хай можливості вас надихають. Успіхів! Віват, університет, віват, громадо наша! Заради успіху і процвітання!»

Таку олімпіаду з історії України та правознавства організували в Ірпені вперше. Відбулася вона в режимі онлайн. Участь в інтелектуальних змаганнях узяли понад 100 школярів. 16 із них стали переможцями в різних номінаціях.

Олена Учень, призерка учнівської олімпіади з історії України та правознавства:
«Що займу друге місце, взагалі не очікувала. Я думала, що будуть люди більш знаючі, і вони посядуть другі-треті місця. Я взагалі не очікувала, що займу призове місце».

Вікторія Вакуленко, учасниця учнівської олімпіади з історії України та правознавства:
«Мені дуже сподобалося. Я деякої інформації не знала, але після проходження тесту зверталася в інтернет, відповіді шукала. Було цікаво».

У рамках святкування Дня науки привітання приймав і професорсько-викладацький склад університету – Ірпінський міський голова вручив нагороди та подякував за розвиток науки в місті. А всіх школярів закликав не боятися реалізовувати цікаві ідеї, адже їх є кому підтримувати.

Олександр Маркушин, Ірпінський міський голова:
«Нашим школярам, звичайно, хочу побажати успіхів у навчанні. Вступайте в наш університет. Я теж є випускником цього університету і цим пишаюся. Вчіться в нашому місті, працюйте в нашому місті, бо ви – майбутнє нашого міста і України!»


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300