Реклама

В Ірпені німецькі рятувальники навчали майбутніх пожежників-добровольців

Німецькі рятувальники провели в Ірпені одне з перших практичних занять для тих, хто хоче вступити в добровільну пожежну дружину. Захід відбувся в рамках міжнародної співпраці між містами-побратимами Ірпенем і Борною.

Антон Кондратюк, заступник начальника 2-го Державного пожежно-рятувального загону:
«У першу чергу було наголошено на правилах безпеки праці при поводженні з тим чи іншим обладнанням та проведено навчальні тренування».

Претендентам доводилося виконувати завдання, які випробовували на витривалість, швидкість, уміння приймати миттєві рішення тощо. 

Анжеліка, кандидатка в добровільну пожежну дружину:
«Дуже важко, дуже. Я дуже стомилася. Але цікаво».

Костянтин, кандидат у добровільну пожежну дружину:
«Труднощі не лякають. Подобається».

Уве Бергбауер, добровільний пожежник, м. Борна:
«Добровільні пожежні об’єднання в Німеччині мають дуже довгу історію. Такі об’єднання є в кожному місті. У нас люди дуже підтримують і поважають учасників добровільної пожежної дружини, робота добровільного пожежника – у великій пошані».

Паралельно проводилося тренування і для професійних пожежників. Особливу увагу німці звертали на техніку безпеки праці при використанні автодрабини. Цю техніку вони подарували ірпінським пожежникам минулого року.

Уве Бергбауер:
«Співпраця, яка розпочалася кілька років тому, зараз на дуже хорошому рівні. Ми радіємо, що можемо проводити такі спільні проєкти. Також нам приємно спільно з вами долучитися до створення добровільної пожежної дружини в Ірпені».

У подальшому для добровільних пожежників передбачені навчальні курси. Пожежній справі новачків навчатимуть фахівці ДСНС України. Кращі з добровольців поїдуть на стажування до Німеччини.

Оксана Сулима, радник міського голови з питань міжнародного співробітництва:
«Набір до добровільної пожежної дружини міста Ірпеня ще відкритий. Детальну інформацію ви можете знайти на офіційній сторінці Ірпінської міської ради. Запрошуємо вас!»

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама