В Ірпені очікують офіційного рішення уряду щодо роботи дитсадків і початкової школи в «жовтій зоні»

full_size_1550493886-09f6a5ec89b045a26254f40697be565e

Після отримання від Кабміну офіційного рішення про те, що дитсадки і початкові класи шкіл працюватимуть в очному форматі незалежно від рівня епідемічної небезпеки, відповідне рішення ухвалить і Ірпінська комісія техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Про це повідомив міський голова Олександр Маркушин. 

«Щойно отримаємо офіційні документи від Уряду зі змінами, про які нещодавно заявили Міністр освіти Сергій Шкарлет та Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко, зберемо комісію повторно», – написав мер на своїй сторінці у фейсбуці та на телеграм-каналі.

Раніше про внесення змін до відповідної урядової постанови повідомив глава Міносвіти Сергій Шкарлет.

«Неодноразово наголошував на тому, що вихованці дитсадків, учні початкової школи та спеціальних закладів освіти потребують безпосереднього контакту з педагогічними працівниками. Тривала “дистанційка” для наймолодших може призвести до непоновлюваних втрат у навчанні. Тому за моєю ініціативою та за підтримки Уряду сьогодні були внесені відповідні зміни до постанови КМУ: умова щодо наявності 80% вакцинованого персоналу НЕ поширюватиметься на заклади дошкільної освіти, спеціальні заклади загальної середньої освіти, 1–4 класи закладів загальної середньої освіти. Вони продовжуватимуть працювати в очному форматі з дотриманням протиепідемічних норм; такий “виняток” діятиме під час “жовтого” та “червоного” рівнів епіднебезпеки», – зазначив міністр.

«Дошкільні заклади освіти, учні спеціальних закладів освіти та 1–4 класів закладів загальної середньої освіти не припинятимуть свій освітній процес незалежно від рівня епідемічної небезпеки. Сьогодні прийняті відповідні зміни до Постанови про карантин № 1236», – зауважив, у свою чергу, очільник МОЗ Віктор Ляшко.

Нагадаємо, відповідно до ухваленого сьогодні рішення Ірпінської міської комісії ТЕБ та НС, 23 вересня Ірпінська громада увійде до «жовтої» епідемічної зони. Наразі у звичному режимі працюватимуть три школи та два дошкільні заклади, де, відповідно до постанови Кабміну, вакциновано не менше 80% колективу: НВО «Освіта», Козинцівська гімназія, Ірпінський академічний ліцей, дитсадки «Смайлик» та «Івасик-Телесик» (Козинці).


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

НОВИНИ

В Ірпінській міськраді прокоментували інформацію щодо поширення ротавірусу в дитсадку «Знайко»

Сьогодні, 15:59

Детальніше
Вандали обезголовили скульптуру українки при в’їзді в Ірпінь

15 січ 17:08

Детальніше
Буревій накоїв лиха в Приірпінні (фото, відео)

15 січ 15:43

Детальніше
До Ірпеня завітав святковий вертеп із Михайлівки-Рубежівки (відео)

14 січ 19:29

Детальніше
Юні борці з Ірпеня виступають на Всеукраїнському турнірі на призи Валерія Андрійцева (відео)

14 січ 18:39

Детальніше
Олександр Маркушин: «Чорні реєстратори» незаконно передали під багатоповерхову забудову землі лісового фонду

14 січ 17:37

Детальніше
Ірпінська «Муніципальна варта» спільно з поліцією дала урок любителям паркування на тротуарах (відео)

14 січ 15:14

Детальніше
Платники податків Київщини отримують запити від неіснуючого слідчого підрозділу податкової служби

14 січ 13:58

Детальніше
Всі новини