В Ірпені оголосили переможців міського Фестивалю волейболу

Photo 2023 03 04 19 54 33

У суботу, 4 березня, в Ірпені завершився 15-й міський Фестиваль волейболу, присвячений Збройним Силам України. В його рамках протягом місяця за звання кращих змагалися 13 команд різного віку.

Як повідомляє прес-служба Ірпінської міської ради, переможцем у віковій категорії 2012-2013 років народження стала команда Ірпінської ДЮСШ під керівництвом тренера Людмили Вдовіної.

Друге місце посіла збірна Гостомеля, тренер — Ігор Грабовський. Третє — команда Ірпінської ДЮСШ також під наставництвом Ігоря Грабовського.

Серед аматорських команд переможцем Фестивалю стала збірна працівників Ірпінської ДЮСШ. На другій сходинці змагання завершила збірна юнаків Ірпінської ДЮСШ, а на третій — команда «ВХБ» (Ірпінь).

За результатами змагань кращим гравцем турніру став Сергій Карпов.

Нагадаємо, стартував щорічний міський Фестиваль волейболу, присвячений ЗСУ 4 лютого. Заснований він 15 років тому і відбувається щорічно.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!