В Ірпені оновлюють прибудинкову територію одразу для трьох будинків (відео)

Ще один двір старого житлового фонду в Ірпені отримає нове обличчя. Саме зараз триває оновлення  прибудинкової території одразу трьох будинків: на Гуцала, 40, Громадянській, 6 та Озерній, 17.

Марина, місцева мешканка:
«50 років ми чекали цього двору. Дякуючи нашому депутату Антону Головенку і Олександру Григоровичу Маркушину ми дочекалися. Вони нас почули, і ми дочекалися цієї краси».

Антон Головенко, депутат Ірпінської міськради від партії «Нові Обличчя»:
«Під час передвиборчої кампанії ми з міським головою зайшли в кожен двір, у кожну квартиру, і в нас є певні домовленості з громадою, що ми зараз і намагаємося виконувати».

Як мешканці й захотіли, біля будинків проклали гарненькі тротуарні доріжки зі сходинками. Коли завершать асфальтування, поставлять нові лавочки для відпочинку й модернізують прибудинкове освітлення – старі лампи замінять на сучасні LED-світильники. А на початку ремонтних робіт «Ірпіньводоканал» проклав до будинків нові водопровідні труби. Замінили на нові й старі каналізаційні люки.

Антон Головенко:
«Ще раніше ми встановили тут нові двері, нові поштові скриньки. Тобто роботи дуже багато було зроблено і ще буде робитися».

До оновлення дворів залучені всі комунальні служби міста. Ось ці старі смітникові баки теж приберуть із двору. Натомість «УЖКГ «Ірпінь»» поставить тут контейнери закритого типу. Трохи згодом запланували зробити і новий ігровий дитячий майданчик. Загалом усі ремонтні  роботи на цій прибудинковій території планують завершити до середини серпня.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!