В Ірпені організували день відпочинку для багатодітних мам (відео)

В Ірпені на Київщині організували день відпочинку для багатодітних мам. Протягом цього дня вони відвідували салони краси та одягу, приймали СПА-процедури, обідали та вечеряли в найкращих ресторанах. У заході взяли участь п’ять матусь.

Ірпінчанка Олена Шкіндер разом із чоловіком виховує восьмеро дітей. Каже, що тільки по старшій, 23-річній доньці бачить, як змінюється навколишній світ. Бо самій на активне життя часу не вистачає.

Олена Шкіндер, багатодітна мама:
«Щоб так виділити повністю цілий день із ранку до вечора, то це дуже рідко, тому що в кожного свій графік, а найменше дитятко ще не в школі, вдома».

Сьогоднішній день в Олени починається незвично – зі сніданку з мером Ірпеня Олександром Маркушиним. У затишне кафе «Франсуа» на неформальну зустріч із очільником громади запрошені ще чотири багатодітні матусі. У кожної з них – по п’ятеро, а то й шестеро дітей.

Олександр Маркушин, Ірпінський міський голова:
«Ми все зробимо, щоб їм сьогоднішній день запам’ятався і все сподобалося, і щоб сказали: “Коли буде наступний такий день?”».

У дружній атмосфері мами розповідали меру, як вдається вирішувати свої проблеми, а також розпитували в нього, зокрема, й про те, чи побільшає в місті дитячих майданчиків. І почули ексклюзивну новину.

Олександр Маркушин:
«До Дня Незалежності ми плануємо зробити і відкрити потужний скейт-парк – він буде один із найкращих у Київській області».

А ще вдалося подискутувати з мером, хто вранці встає раніше з ліжка.

Олександр Маркушин:
«Я кожного дня встаю о 6:20 ранку – будильник наведений – і вже о пів на восьму я на роботі».

Сюзана Аль-Баяті, багатодітна мама:
«Лягаю о другій, о третій ночі, і десь о пів на сьому, за п’ятнадцять сьома (встаю)».

Інна Пешко, багатодітна мама:
«Мені в цьому плані трішки пощастило: снідан