Ірпінська міська рада та партія «Нові обличчя» розпочали масштабне озеленення Ірпеня, повідомив на своїй сторінці у Facebook лідер партії, голова Інвестиційної ради міста Володимир Карплюк. З нагоди Дня охорони навколишнього середовища посадили більше сотні дерев і кущів.
«Команда Ірпінської міської ради та партії «Нові обличчя» висадила понад 100 дерев та кущів у парку Незнайка та на вулиці Ярославській», – написав Володимир Карплюк.
«Плануємо висадити ще сотні дерев і запрошуємо до висадки всю громаду Ірпеня та Приірпіння», – додав він.
Перший заступник міського голови Олександр Маркушин, який брав участь в озелененні, зазначив, що за три тижні планується посадити більш ніж 300 дерев та близько 100 кущів.
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2019/10/photoeditorsdk-export-2019-10-06T152410.140.png)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2019/10/72074688_1390240577817816_4110842739510214656_n.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2019/10/photoeditorsdk-export-2019-10-06T152123.629.png)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2019/10/72380415_2550254421687347_7035421172632125440_n.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2019/10/photoeditorsdk-export-2019-10-06T151933.250.png)