В Ірпені почали діяти правила поведінки в рекреаційних зонах

Ірпінь продовжує популяризувати культуру поводження в громадських місцях. Особливий акцент цього разу виконавчий комітет Ірпінської міськради зробив на рекреаційних зонах. І затвердив цілий комплекс правил поведінки у них.

Микола Ковальчук,начальник КП «Муніципальна варта» ІМР: «Я сказав би так: там чогось такого нового немає. Просто, цей акт – це документ, який уніфіковує якісь загальні правила для зручності громадян, відпочиваючих, систематизує певні норми, які діють в рекреаційних зонах».

Комплекс цих правил сформований на базі діючих законів України. І застерігає мешканців Ірпеня не псувати громадське майно, дотримуватись правил безпеки, вигулювати тварин у спеціально відведених місцях та прибирати за ними, не розпивати спиртні напої і не курити.

«Я тривалий час прожила в Європі. Тут проживаю всього рік. Сміття дуже «муляє» око…»,- зазначає мешканка Ірпеня.

 «В мене такий принцип: коли йду у ліс, у мене пакет є невеличкий і мені не складно зібрати сміття й покласти його у смітник…», ділиться інший співрозмовник

Настрій псується у багатьох і від інших неприємних моментів, з якими доводиться миритися.

Люди обурюються, що матюкаються діти: «От недавно спостерігаю: іде батько із сином, син «криє»  матом, а батько реагує нормально».

 Тому органи місцевого самоврядування не втомлюються нести в маси філософію поваги одне до одного.

Микола Ковальчук: «У більшості люди вже звикають і це стає для них нормою. Але тут ще дуже багато роботи. Чому? Тому, що велика кількість людей вимагає від інших виконання якихось норм і правил. Але самі за собою не помічають,що самі є порушниками».

Ознайомитися з повним переліком правил поведінки можна на сайтах Ірпінської міськради та Муніципальної варти.