В Ірпені почали оновлювати двори

В Ірпені почали оновлювати прибудинкові території. Однією з перших реконструкція стартувала в одному з дворів на вулиці Покровській.

Анастасія Попсуй, в.о. Ірпінського міського голови:

«Мешканці неодноразово зверталися з проханням зробити тут благоустрій, тому що багато років нічого тут не робилося, будиночки тут старенькі. Ми зробили проект, потім ще три тижні кожен мешканець висловив свою думку, внесли свої корективи, як би вони хотіли бачити свою прибудинкову територію, щоби це було комфортно і гарно. І після цього ми допрацювали проект, його вдосконалили і тепер за цим проектом виконуються роботи».

Уже невдовзі у цьому дворі з’являться нові доріжки та зони відпочинку. Також територію планують додатково озеленити. Паралельно з оновленням благоустрою у будинках міняють вінка у під’їздах. За ходом робіт уважно стежать місцеві мешканці.

Олена Володимирівна, місцева мешканка:

«Детской площадки, конечно, нам не нужно, у нас тут – все взрослые дети. А вот столик, лавочки — нужны».

Людмила Федорівна, місцева мешканка:

«У нашому дворі робиться все якнайкраще: і благоустрій, і з будинками. Взагалі мешканці – дуже задоволені».

Оновлення прибудинкових територій в Ірпені паралельно триває у кількох дворах міста. До кінця року планують реконструювати близько 10 прибудинкових територій.

Олександр Маркушин, перший заступник Ірпінського міського голови:

«Зараз виконуються роботи прибудинкової території одразу в трьох місцях. Зокрема, тут, на Покровській вулиці,  біля п’яти будинків, по вулиці Ярославській та по вулиці Миру,18. Після свят одразу почнеться реконструкція прибудинкової території по вулиці Антонова. До кінця року ми плануємо зробити 10-12 прибудинкових територій. В нас на всі вже є проекти, пройдені експертизи і зараз підрядники по виконанню цих робіт будуть переходити на інші обєкти».

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!