Реклама

В Ірпені почали відбудову ЖК «Мюнхаузен»

352363390 770865051165277 5774715551366193937 N

В Ірпені почали відбудову восьмиповерхового будинку ЖК «Мюнхаузен». Гроші на відновлення зібрали завдяки платформі UNITED24. Роботи планують завершити вже цьогоріч. Про це повідомив очільник КОВА Руслан Кравченко.

Будинок розташований на вулиці Київський, 53. Під час активних бойових дій в Ірпені у березні минулого року потрапив під артилерійський обстріл та був пошкоджений.

Амбасадоркою відбудови ЖК «Мюнхаузен» в Ірпені була всесвітньовідома українська тенісистка Еліна Світоліна. Усього для відновлення будинку зібрали 127 тисяч доларів, 20 тисяч із яких пожертвувала сама Еліна Світоліна, а ще 80 тисяч доларів виділила заснована в Україні компанія «Grammarly».

Також минулого тижня за програмою UNITED24 почали відбудову двох багатоквартирних будинків у Гостомелі. А відбудова перших трьох будинків у рамках цієї програми стартувала в середині травня у Гостомелі, Милі та Бузовій. Загалом за програмою UNITED24 на Київщині планують відбудувати 18 будинків.

«Хочу запевнити жителів Київщини – ми відновимо все, що було зруйновано чи пошкоджено, а люди, які вимушено виїхали, нарешті повернуться додому. У нас чітка ціль – відбудувати Київщину, зробити краще, ніж було до цього. Сьогодні шукаємо різноманітні шляхи і способи, щоб зробити це швидко та якісно. Вдячні нашим партнерам за допомогу та підтримку», — написав Руслан Кравченко.

Нагадаємо, мешканці Ірпінської громади можуть отримати акти про обстеження зруйнованого внаслідок збройної агресії росії житла у Центрі надання адміністративних послуг ІМР.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама