В Ірпені почав діяти розмовний клуб «Спілкуймося українською!»

Photoeditorsdk Export

В Ірпінській міській бібліотеці імені Максима Рильського почав діяти розмовний клуб «Спілкуймося українською!». Учора відбулося його перше засідання. Про це повідомляє пресслужба міськради.

У зустрічі, зокрема, взяли участь керівниця відділу культури, національностей і релігій ІМР Євгенія Антонюк, український письменник Сергій Мартинюк, викладачка української мови Людмила Громико.

«Залучайте своїх друзів і родичів вивчати українську мову. Кожен із нас може зробити щось для перемоги, і те, що ми тут зібралися – це теж для перемоги і в ім’я перемоги!» – наголосила Євгенія Антонюк.

Зазначається, що в розмовному клубі «створили україномовне середовище, що спонукає вивчати українську мову».

«Ви зможете з користю провести час в україномовному середовищі, покращити навички спілкування українською мовою за допомогою консультацій спеціалістів, зустрітися з цікавими людьми і, звичайно, стати читачем нашої бібліотеки. До вашої уваги пропонуємо широкий вибір української класичної і сучасної літератури, поезії, українські переклади зарубіжної літератури. Запрошуємо до співпраці волонтерів – викладачів української мови», – написала на своїй сторінці у фейсбуці директорка бібліотеки Олена Циганенко.

Наступне засідання клубу відбудеться 30 липня.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300