В Ірпені презентували осередок всеукраїнської жіночої асоціації (відео)

В Ірпені на Київщині зібралися «ангели Сонячного міста» – так назвали себе членкині місцевого осередку Всеукраїнської громадської організації «Асоціація жінок України «Дія», презентація якого відбулася в центральній міській бібліотеці.

«Сьогодні ми презентуємо організацію «Асоціація жінок України “Дія”. Приірпіння». Це вже величезне об’єднання на рівні країни – на сьогодні є 21 осередок по всій Україні. Це об’єднання всіх жінок заради гарної доброї справи», – розповіла засновниця ірпінського осередку «Дії» Віолетта Кременчук.

«Чому саме наша команда стала осередком дієвих жінок у Приірпінні? Тому що кожна з нас у своєму напрямку, у своїй спеціальності є лідеркою: це дівчата-спортсменки, це дівчата з місцевого самоврядування, це представниці сфери мистецтва, які вже багато років працюють на благо нашого міста», – зазначила засновниця спортклубу «Територія спорту» Олеся Олійник.

На презентації представили бурштинового ангела. «Резиденція ангелів відкривається дуже потужним ангелом – його фреска у Видубицькому монастирі має вже відлік у тисячу років. Відтворена в українському бурштині – в сонячному камені – ця мозаїчна робота сьогодні презентується тут», – повідомила голова Асоціації «Український бурштиновий світ» Галина Симха.  

«Ірпінь – це Сонячне місто. Тут у нас є і Носов, і його Незнайко. І ми, як ангели, хочемо принести сонце в кожен дім і зробити світ кращим. Хоча б почати з нашого маленького прекрасного міста», – сказала Віолетта Кременчук.

Очільниці представлених на зустрічі організацій підписали Меморандум про співпрацю. З початком роботи осередку ірпінських жінок привітали у відеозверненні колежанки з Херсону та голова Асоціації жінок України «Дія» Наталія Делієва.

НОВИНИ

«Бест охорона» почала опікуватися Ірпінським ліцеєм інноваційних технологій (відео)

26 вер 19:57

Детальніше
Гроші на ремонт будинків, нові закордонні міста-побратими: Маркушин розповів про рішення сесії міськради (фото)   

26 вер 19:18

Детальніше
«Домінет»: відновлення інтернету під обстрілами та відродження після деокупації Ірпеня (відео)

26 вер 18:44

Детальніше
В Ірпені нагородили рятувальників за заслуги перед містом (відео)

26 вер 16:47

Детальніше
Італійський фонд до зими відремонтує в Ірпені три багатоквартирні будинки  

26 вер 15:58

Детальніше
Фонд відновлення Ірпеня продовжив серію відеорозповідей про зруйновані будинки містян (відео)

26 вер 15:19

Детальніше
Ірпінська молодіжна рада провела турнір із прибирання сміття (відео)

26 вер 13:37

Детальніше
В Ірпінській бібліотеці набирають обертів курси української мови (відео)

26 вер 12:49

Детальніше
Всі новини