В Ірпені продовжують утеплювати старі будинки (відео)

Другий рік поспіль в Ірпені працюють над енергозбереженням у комунальних будинках. У рамках міської цільової програми міняють вікна у під’їздах старих будівель. Наразі утеплюють будинок по вулиці Українській, 80-а. Після цього візьмуться й за його прибудинкову територію.

Олександр Маркушин, перший заступник Ірпінського міського голови:
«Через два тижні ми зберемося з мешканцями цього будинку, я покажу їм проєкт, ми внесемо всі корективи, уточнення і почнемо роботу. Цей проєкт уже пройшов експертизу, вже виділене фінансування, і до кінця травня цей двір буде повністю оновлений, буде нова прибудинкова територія».

Жительки будинку:
«Слава Богу, дійшла черга до нашого будинку. Багато чого робиться. Встановлюються вікна. Олександр Григорович приділив увагу нашому будинку, і тепер ми очікуємо, що в перспективі у нас буде новий майданчик, що тут у нас, де жахлива дорога, буде асфальт».  

«Зроблять асфальт, зроблять нам вікна. Он сходинки поробили трохи – дякуємо й за це. Бо з 1980 року все валиться, руйнується – треба щось робити».

Програму з енергозбереження розпочали минулого року. Тоді було заплановано утеплити більше 180 будинків, які обслуговує УЖКГ «Ірпінь». 

Олександр Маркушин:
«Розраховували її на 5 років, але ми дивимося, що встигаємо швидше –цю програму ми виконаємо десь за два з половиною роки. Торік ми зробили десь 30–35 будинків – замінили вікна, і цього року – до 100 будинків, у яких ми плануємо замінити вікна в парадних».

НОВИНИ

Ірпінського ветерана привітали з прийдешнім святом Перемоги (фото)

07 тра 21:01

Детальніше
Олександр Маркушин закликав ірпінців разом вшанувати пам’ять жертв Другої світової і привітати ветеранів

07 тра 18:17

Детальніше
Будівництво нового приміщення ірпінського дитсадка «Віночок» (фото)

07 тра 17:43

Детальніше
У гостях у 96-річного ірпінського ветерана Миколи Бурлаки (відео)

07 тра 16:34

Детальніше
Ірпінські комунальники готують міське кладовище до поминальних днів (відео)

07 тра 15:58

Детальніше
Інвестиційна рада Ірпеня пропонує провести в місті фінал Всеукраїнського конкурсу науково-дослідницьких робіт членів МАН

07 тра 15:08

Детальніше
В ірпінському парку «Центральний» святкуватимуть День матері

07 тра 14:04

Детальніше
За добу в Приірпінні зареєстрували 24 випадки коронавірусної хвороби та 246 одужань

07 тра 13:19

Детальніше
Всі новини