У День Гідності та Свободи в Ірпені провели акцію «Запали свічку пам’яті». Біля Пам’ятного хреста в центрі міста зібралися представники міської влади – мер Ірпеня Олександр Маркушин, його заступниця Юлія Устич, депутати міської ради та керівники її структурних підрозділів. Вони поклали до хреста квіти й запалили лампадки.
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/11/316310685_3547882165498280_3129102234615558716_n-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/11/316309349_3547882275498269_4722623922012550366_n-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/11/316288302_3547882302164933_1203287778145842637_n-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/11/316413766_3547882392164924_1505298288299386106_n-1024x683.jpg)
Фото Олега Гриба
Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!