В Ірпені провели літературний вечір до 85-річчя з дня народження Євгена Гуцала

Photoeditorsdk Export 2022 01 27t140045.232

В Ірпінській міській бібліотеці відбувся літературний вечір, присвячений 85-й річниці з дня народження відомого українського письменника, журналіста, кіносценариста, лауреата Шевченківської та інших літературних премій Євгена Гуцала. Участь у вечорі взяли його дружина і син.    

«Молодь нашого міста з задоволенням послухала розповідь про його творчий шлях, поспілкувалася з родичами Євгена, послухали його твори. Родзинкою заходу стало виконання пісень на слова митця сином письменника Дмитром Гуцалом», – розповіла на своїй сторінці у фейсбуці керівниця відділу культури, національностей і релігій Ірпінської міськради Євгенія Антонюк.

«В його творчому доробку понад 400 оповідань, 20 повістей, кілька романів, 4 збірки поезій, книги для дітей та публіцистика. Майже 20 років у 70–90-х Євген Гуцало творив у Будинку письменників, тут йому добре працювалось. З метою вшанування пам’яті письменника одна з вулиць Ірпеня названа на його честь. У нашій бібліотеці є великий вибір творів цього майстра українського слова», – зазначила директорка бібліотеки Олена Циганенко.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300