В Ірпені провели міський етап обласного дитячого хореографічного фестивалю
18 Oct 10:02, 2019
Шість танцювальних колективів ірпінських закладів загальної середньої та позашкільної освіти взяли участь у міському етапі обласного дитячого хореографічного фестивалю «Терпсихора запрошує…» Про це повідомило управління освіти і науки Ірпінської міської ради.
Конкурс відбувся 17 жовтня. Аматорський колектив «Хвиля танцю» зі школи №13 (керівник – Ірина Соболь) здобув Ґран-прі. Перше місце посіли учасники хореографічної студії «Мармелад» (ліцей №3) – вихованці Олени Кінджалової.
Кожен колектив представив на суд журі дві композиції в різних номінаціях. Усіх номінацій було чотири: класичний, народний, сучасний і бальний танець.
Переможці міського етапу конкурсу візьмуть участь в обласному змаганні.
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2019/10/photoeditorsdk-export-2019-10-18T000303.313-1024x583.png)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2019/10/photoeditorsdk-export-2019-10-17T233104.325-1024x578.png)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2019/10/photoeditorsdk-export-2019-10-18T000715.335-1024x508.png)