Реклама

В Ірпені провели перший благодійний обід для пенсіонерів

Photoeditorsdk Export 2019 10 07t163536.302

Благодійна організація «Фундація добрих справ» почала реалізовувати в Ірпені проект «Безкоштовні обіди для пенсіонерів». Перший обід відбувся в неділю на вул. Центральній, неподалік від вокзалу. Про це розповіла керівник фундації, очільниця Громадського центру по роботі з внутрішньо переміщеними особами Надія Філімонова-Скрипка.

«Розпочали благодійний проект «Безкоштовні обіди для пенсіонерів». Запрошуємо всіх небайдужих долучатися. Особливо нам потрібна допомога закладів харчування – кафе, ресторанів», – сказала вона.

За її словами, на першу акцію прийшло близько 50 осіб.

«Спасибі всім, хто готував, роздавав, спілкувався з людьми, надав хліб (неймовірно корисний і смачний) та здобні булочки до чаю, хто возив, давав посуд, фотографував і всім-всім, хто був окремим пазлом, з яких склалася прекрасна картина добра!» – зазначила Надія Філімонова-Скрипка.

Наступна така акція відбудеться 20 жовтня об 11.00 на тому ж місці.

Нагадаємо, як раніше повідомляла Надія, для цього благодійного проекту потрібна фінансова підтримка: аби щотижня протягом 6 місяців годувати обідами 100 пенсіонерів, необхідно 60 тис. грн. Посильну допомогу можна перераховувати на карту Приватбанку 4149499340791357. «Я буду безмежно вдячна за будь-який переказ, адже кожна гривня буде використана на добрі справи!» – наголосила Надія Філімонова-Скрипка.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама