В Ірпені провели практичний тренінг з першої допомоги при надзвичайних ситуаціях
21 Mar 12:04, 2024
Муніципальна варта Ірпеня і Добровольче формування ІМТГ №1 провели для високо вмотивованих мешканців Ірпінської громади безкоштовний 2-денний тренінг з першої допомоги при надзвичайних ситуаціях. Тридцять п’ять учасників за два дні отримали знання, що значно вплинуть на шанси врятувати чиєсь життя. Про це повідомляється на офіційній сторінці Муніципальної варти у фейсбуці.
«Постійні бомбардування території України зі сторони росії створюють небезпеку, в незалежності чи перебуваєте ви безпосередньо в зоні бойових дій, чи в умовному «тилу». Кожен з нас може опинитись в зоні виникнення надзвичайної ситуації з наявними постраждалими. Саме від швидкості прийняття рішення і правильного алгоритму дій буде залежати кількість людей, яким буде врятоване життя і надана перша допомога. Статистика показує, в перші 10 хвилин наданої першої догоспітальної допомоги, рятує життя до 30% постраждалих», — розповіли у Мунварті.
![420493108 426184136757777 7453792685517204800 N](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2024/03/420493108_426184136757777_7453792685517204800_n-1024x683.jpg)
На тренінгу використовували спеціальні манекени, вчилися надавати само і взаємодопомогу, відпрацьовували різноманітні сценарії надзвичайних ситуацій, проводили роботу над помилками. Найбільше уваги приділяли засвоєнню практичних навичків.
![419541521 426185773424280 8506661439903574519 N](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2024/03/419541521_426185773424280_8506661439903574519_n-1024x683.jpg)
«Ми, зі свого боку, дякуємо всім учасникам, які присвятили два вихідні дні отриманню безцінних знань, що рятують життя. Проводити навчання вмотивованих людей — вдвічі приємніше! Ми бачимо велику зацікавленість і отримуємо багато позитивних відгуків про подібні навчання, а отже будемо намагатись проводити їх частіше», — додали у Мунварті.
![419488155 426184703424387 4372132775922158120 N](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2024/03/419488155_426184703424387_4372132775922158120_n-1024x683.jpg)
За анонсами наступних заходів можна слідкувати ТУТ.