В Ірпені проводять дезінфекцію в будинку, де мала контакти жінка з підозрою на СOVID-19

Photoeditorsdk Export 2020 03 24t213129.685

У будинку в Ірпені, де мала найбільше контактів жінка, в якої підозрюють СOVID-19, комунальні служби проводять дезінфекцію та інформування жителів. Про це повідомляє перший заступник Ірпінського міського голови Олександр Маркушин.

«Комунальні служби Ірпеня проводять невідкладні заходи дезінфекції в будинку, де мала найбільше контактів жінка, підозрювана на коронавірусну хворобу. «Муніципальна варта» Ірпеня спільно з поліцією та ДСНС проводять інформування жителів будинку про заходи дезінфекції та повідомляють мешканців про моє прохання максимально самоізолюватися», — зазначається на сторінці Олександра Маркушина у фейсбуці.

Комунальні служби Ірпеня проводять невідкладні заходи дезінфекції в будинку за адресою місто Ірпінь, вулиця Тургенівська, 50А, де мала найбільше контактів жінка, підозрювана на коронавірусну хворобу.Муніципальна варта Ірпеня спільно з поліцією та ДСНС проводять інформування жителів будинку про заходи дезінфекції та повідомляють мешканців про моє прохання максимально самоізолюватися.Волонтерський штаб Ірпеня готовий забезпечити жителів будинку першочергово необхідними засобами, продуктами та ліками.Перебуваю за цією адресою, тримаю ситуацію на контролі, координую дії та вірю у самосвідомість наших громадян!#Ірпінь #Irpin #Україна #Київщина #Приірпіння #Ирпень #Київська_область #Ukraine #Коцюбинське #коронавірус #COVID19 #епідемія #пандемія #карантин

Geplaatst door Олександр Маркушин op Dinsdag 24 maart 2020

За його словами, волонтерський штаб Ірпеня готовий забезпечити жителів будинку першочергово необхідними засобами, продуктами та ліками.

«Тримаю на контролі, координую дії та вірю у самосвідомість наших громадян!» — наголосив Олександр Маркушин.

Нагадаємо, сьогодні стало відомо про першу підозру на COVID-19 в Ірпені. ПЛР-аналіз вагітної жінки показав позитивний результат. Остаточний діагноз буде встановлено після повторного аналізу.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV та отримуйте якісну інформацію!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300