Реклама

В Ірпені пройшли громадські слухання щодо відбудови будинку на Гостомельському шосе

Photo 2023 03 31 20 21 29 (3)

31 березня в Ірпінській міській раді відбулися місцеві громадські слухання, де обговорили проєкт будівництва нового багатоквартирного житлового будинку з облаштуванням прибудинкової території на Гостомельському шосе, 12, 14, 16. Йдеться про будинок, який на початку березня 2022 року сильно постраждав після авіаудару росіян.

Мешканцям, які раніше жили в цьому будинку та жителям мікрорайону презентували проєкт будівництва нового будинку на місці того, що був зруйнований. Проєкт розроблено на кошти місцевого бюджету. А відбудова буде здійснюватися у рамках співпраці Ірпінської міської ради з Міжнародною організацією з міграції (МОМ), Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, Київською обласною державною адміністрацією та німецьким державним банком розвитку KFW.

«За результатами слухань даний проєкт буде поданий на доопрацювання та проходження експертизи, враховуючи зауваження та пропозиції мешканців даного будинку», — повідомляють в Ірпінській міській раді.

Варто зазначити, руїни будинку на Гостомельському шосе, 12, 14, 16 уже демонтовані, будівельні відходи вивезені.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама