В Ірпені пройшли спортивні змагання з нагоди річниці звільнення міста від окупантів
03 Apr 15:49, 2023
Цими вихідними в Ірпінській дитячо-юнацькій спортивній школі відбулися комплексні спортивно-масові заходи з нагоди річниці визволення Ірпеня від російських окупантів. Зокрема юні спортсмени змагалися на вправність у боксі, волейболі та на майстерність у шашках. Про це інформує прес-служба Ірпінської міської ради.
Турнір юних боксерів «Відкритий ринг» зібрав 108 спортсменів із 15 регіонів Київщини та міста Києва. Команда Ірпінської ДЮСШ була представлена 20 спортсменами, 15 з яких стали переможцями турніру.
За результатами загального заліку перше командне місце посіли боксери з Ірпеня, друге — команда з Києва, третє — команда с. Пісківка Бородянської громади.
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2023/04/339532110_1153873192676901_410099136737110968_n-1024x622.jpg)
У турнірі з волейболу першість також здобули ірпінці — волейбольний клуб «Ірпінь». Друге місце виборола команда Ірпінської ДЮСШ, третє — волейбольного клубу «ПАйП».
Змагання із шашок серед дорослих пройшли в Ірпінському шахово-шашковому клубі. Участь взяли 18 спортсменів з Київщини. У результаті перше місце посів Владислав Кульчицький з Радомишля, друге — Сергій Зборчий з Ірпеня та третє — Іван Ксендзук з Яготина.