В Ірпені привітали з професійним святом працівників соціальної сфери (фото)
04 Nov 19:47, 2022
В Ірпінській міській раді сьогодні привітали з майбутнім професійним святом працівників соціальної сфери. Мер міста Олександр Маркушин і начальник міського управління праці та соцзахисту населення Петро Зброжек вручили їм грамоти й подяки.
«Сьогодні спілкувався із прекрасними людьми. Це працівники соціальної сфери нашої громади. І цієї неділі у них професійне свято. Саме ці жінки і чоловіки щодня допомагають тим, хто опинився у складних життєвих обставинах. А таких людей після 24 лютого у нашій громаді стало в рази більше. Якщо до війни в Ірпені проживало близько 10 000 переселенців, то зараз їх офіційно зареєстровано майже 19 000. Також – майже 8 000 власників зруйнованого житла! 500 багатодітних сімей, 120 самотніх людей похилого віку, які потребують підтримки і допомоги. У квітні команда управління праці та соціального захисту населення ІМР щодня приймала близько 300 людей. Це величезне навантаження! Але всі, хто шукав допомоги – знайшов її», – зазначив міський голова на своїй сторінці у фейсбуці.
Він висловив подяку колективам управління праці і соцзахисту населення, Територіального центру соціального обслуговування, служби у справах сім’ї і молоді, працівникам Центру зайнятості та Пенсійного фонду.
«Ваша праця хоч, здебільшого, і непомітна, але вкрай важлива! Ви даруєте людям надію і віру в завтрашній день. А це – безцінно!» – підкреслив мер.
Він також наголосив, що попереду – етап реформування системи соціальних послуг. «За моєю ініціативою Ірпінь запропонує профільному комітету парламенту модель удосконалення соціальної підтримки. Над цим наразі працює депутат ІМР Оксана Нечитайло. Бо Ірпінь був і буде попереду всіх!» – відзначив Маркушин.
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/11/314328739_3533467713606392_5658010198427266221_n-1-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/11/313254881_3533467806939716_3976791527476328102_n-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/11/312821346_3533467293606434_507776786622250750_n-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/11/314371990_3533467580273072_3221419468368496706_n-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/11/312924757_3533467826939714_3334633016296404541_n-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/11/312378480_3533467923606371_28063981197350549_n-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/11/312921251_3533467203606443_530259708448008482_n-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/11/314363522_3533468060273024_7403852808826715741_n-683x1024.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/11/photoeditorsdk-export-18-1024x525.png)
Фото Олега Гриба
Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — актуальні новини Приірпіння й Київщини!