В Ірпені привітали з професійним святом працівників соціальної сфери (фото)

312376164 3533467166939780 1773661132502962189 N

В Ірпінській міській раді сьогодні привітали з майбутнім професійним святом працівників соціальної сфери. Мер міста Олександр Маркушин і начальник міського управління праці та соцзахисту населення Петро Зброжек вручили їм грамоти й подяки.

«Сьогодні спілкувався із прекрасними людьми. Це працівники соціальної сфери нашої громади. І цієї неділі у них професійне свято. Саме ці жінки і чоловіки щодня допомагають тим, хто опинився у складних життєвих обставинах. А таких людей після 24 лютого у нашій громаді стало в рази більше. Якщо до війни в Ірпені проживало близько 10 000 переселенців, то зараз їх офіційно зареєстровано майже 19 000. Також – майже 8 000 власників зруйнованого житла! 500 багатодітних сімей, 120 самотніх людей похилого віку, які потребують підтримки і допомоги. У квітні команда управління праці та соціального захисту населення ІМР щодня приймала близько 300 людей. Це величезне навантаження! Але всі, хто шукав допомоги – знайшов її», – зазначив міський голова на своїй сторінці у фейсбуці.

Він висловив подяку колективам управління праці і соцзахисту населення, Територіального центру соціального обслуговування, служби у справах сім’ї і молоді, працівникам Центру зайнятості та Пенсійного фонду.

«Ваша праця хоч, здебільшого, і непомітна, але вкрай важлива! Ви даруєте людям надію і віру в завтрашній день. А це – безцінно!» – підкреслив мер.

Він також наголосив, що попереду – етап реформування системи соціальних послуг. «За моєю ініціативою Ірпінь запропонує профільному комітету парламенту модель удосконалення соціальної підтримки. Над цим наразі працює депутат ІМР Оксана Нечитайло. Бо Ірпінь був і буде попереду всіх!» – відзначив Маркушин.


Фото Олега Гриба

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — актуальні новини Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300