Реклама

В Ірпені прийняли звернення до Президента і парламенту щодо закону «Про муніципальну варту»

В Ірпені прийняли  звернення до Президента України і Верховної Ради з проханням  прискорити розробку та прийняття Закону України «Про муніципальну варту». З такою ініціативою виступили  учасники ІІІ регіонального форуму Київщини «Місцеве самоврядування. Безпека. Громада. Закон».

Законопроєкт був прийнятий у першому читанні ще у 2015 році.

Микола Ковальчук, начальник КП «Муніципальна варта»:
«Він пройшов усі комітети, комісії, експертні висновки і був прийнятий у першому читанні. Але це був 2015 рік, а вже 2019-й – ви ж розумієте, що вже цей закон треба переглядати».

Участь у форумі взяли представники формувань із охорони громадського порядку, комунальні підприємства – муніципальні варти, структурні підрозділи органів місцевого самоврядування та організації, які займаються безпекою в місцевих громадах.

На зібранні створили робочу групу з юристів, адвокатів та представників громадських формувань і пропонують залучити її в якості експертів до процесу розробки законопроєкту.

Володимир Бордецький, голова правління громадської спілки «Громадська безпека +380»:
«Ми сподіваємося, що звернення Президент прочитає, і в нас буде з ним робоча зустріч, тому що це все назріває у нас в країні. Наша спілка в Київській області веде дуже велику роботу, вона обєднує громадські формування з охорони громадського порядку, ми співпрацюємо з поліцією і ми можемо донести до Президента ту проблему, яка є, як її можна вирішити для блага народу, для блага безпеки держави».

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама