Реклама

В Ірпені реконструюють вулицю Антонова в районі залізничного переїзду (відео)

В Ірпені триває реконструкція вулиці Антонова. Наразі активні ремонтні роботи ведуться на ділянці від гаражного кооперативу і до залізничного переїзду.

Олександр Маркушин, перший заступник Ірпінського міського голови:
«Цю частину — від гаражного кооперативу, біля церкви — вже давно планувалося зробити. Вона ніколи не мала асфальтного покриття, ніколи не мала тротуарної зони. І за багатьма проханнями ми вирішили це зробити й почали ці роботи».

У долині цієї вулиці поблизу храму Різдва Пресвятої Богородиці в дощову погоду завжди збиралася велика калюжа. Людям, які рухалися до гаражів, добиралися до міста або йшли до храму, її складно було оминути.

о. Мирослав, настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ:
«Місто почало робити дорогу. Ми їм дякуємо – тим, хто почав робити, майстрам, бо це є наша спільна справа. Ми служимо одне для одного, для громади міста. Бо не можна сказати, що то хтось робить дорогу під церкву для церкви, але всі ходимо по тій дорозі».

У процесі реконструкції вирішили зробити дренажні колодязі, прокласти зливову каналізацію та відвести з дороги воду. 

о. Мирослав:
«Завжди храм виходить візитівкою і окрасою міста. Тут було болото, було негативно йти. Чи сніг, чи дощ – ви йдете по болоті. В сьогоднішньому часі ми можемо побачити, що ми будемо йти всі разом, всі мешканці міста, цієї околиці, які тут живуть, по тротуару, по дорозі».

Саме зараз майстри активно працюють у тротуарній зоні. Готують основу і прокладають плитку. Паралельно ведуться роботи з підготовки до асфальтування проїжджої частини вулиці.

Олександр Маркушин:
«Тут буде повноцінна дорога. Потім зробиться вуличне освітлення – переставлять стовпи, поставлять нові LED-ліхтарі, і ми плануємо до 15 червня закінчити цей об’єкт».


Підписуйтеся на новий Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама