В Ірпені розпочалася весняна висадка дерев (відео)

В Ірпені на Київщині триває сезон озеленення міста. Після квітів і кущів комунальники взялися за дерева. Першу партію висадили на вулиці Центральній, уздовж дороги на ділянці біля «Новуса».

Олександр Маркушин, перший заступник Ірпінського міського голови:  
«За два тижні ми висадимо приблизно 200 дерев. Деревам по три роки, і вони однозначно приймуться. Зараз їх будуть постійно поливати, і за декілька тижнів вони почнуть розпускатися».

Зелений імідж вулиці формуватимуть псевдоакації – робінії. Тут їх висадили більше 20. Від звичайної акації вони відрізняються тим, що не цвітуть, мають кулевидну форму з красивим зеленим листям.

Юлія Прибилова, начальник КП «Управління благоусторю міста»:
«Це такі гарні декоративні дерева. Зараз вони в бруньках ще, бо дуже рано, але буде дуже красиво. Влітку зможемо побачити, коли вони будуть зелені й набудуть декоративного гарного вигляду».

У висадці зелених насаджень, окрім «Управління благоустрою», участь узяли керівники міста, декотрі депутати, приєднувались навіть випадкові перехожі.

Андрій, мешканець Ірпеня:
«Якщо можна, я б хотів приєднатися до цього дійства».

Андрій береться за лопату й каже, що запам’ятає дерево, яке власноруч посадив на вулиці Ірпеня. Видно — емоції чоловіка переповнюють. 

Андрій:
«Ви знаєте, це дуже круто, і хочеться постійно приєднуватися до таких дійств. Якщо можна, ви б десь виставляли інформацію — я думаю, не тільки я згоден був би допомагати, але й усе місто».


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV та отримуйте якісну інформацію!