В Ірпені пройшов регіональний етап Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів України “Козацький гарт”. Змагання відбувалися в Ірпінській дитячо-юнацькій спортивній школі.
«Фестиваль проводиться щорічно серед учнівської молоді з метою підвищення рівня фізичної підготовленості і популяризації активності дітей, а також заохочення до вивчення історії спортивних досягнень України», — розповіли в Управлінні освіти та науки Ірпінської міської ради.
Участь у фестивалі взяли сім збірних команд учнів 5-10 класів шкіл та ліцеїв Ірпінської громади. Загалом – 84 учасники.
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2023/05/345438673_171502808872673_4446819666263158392_n.jpg)
Школярі змагалися на вправність та швидкість в естафетах, стрибках у довжину з місця, футбоулінгу та перетягуванні канату.
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2023/05/345429251_2162752283919158_1839761972768626406_n-1024x768.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2023/05/345458457_3050976435208146_7026425582867907642_n.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2023/05/345460475_1589199738229420_6949733452755247866_n-1024x684.jpg)
У підсумку переможцем стала команда Ірпінського ліцею «Лінгвіст», друге місце посіла команда Ірпінського ліцею №2, третє – Ірпінський ліцей «Мрія».
«Пишаємося досягненнями наших учнів та професіоналізмом вчителів фізкультури та тренерів. Дякуємо ЗСУ за можливість навчатися, розвиватися та перемагати!», — додали в Управлінні.