В Ірпені стартує мистецький проєкт до 150-річчя з Дня народження Лесі Українки

imgonline-com-ua-BigPicture-borHkDpdaUBe

Сьогодні в Ірпені стартує мистецький проєкт «Я вічно буду жити», присвячений 150-й річниці з Дня народження Лесі Українки. У рамках проєкту відбудеться онлайн-конкурс читців творів письменниці та конкурс малюнків за мотивами її творчості. Про це повідомила керівниця відділу культури, національностей і релігій Ірпінської міськради Євгенія Антонюк.

Для участі в змаганні читців потрібно з 11 до 21 лютого включно опублікувати відео з декламацією творів на сторінці відділу культури у фейсбуці (обов’язково з хештегом #Леся_150). Малюнки на конкурс можна приносити до Ірпінської бібліотеки для дітей (вул. Шевченка, 3-А) з 15 до 23 лютого. Роботи  мають бути підписані: назва твору, ПІБ, вік, контактний телефон виконавця.

«Спеціальне журі визначить переможців проєкту. Додатковий подарунок від організаторів отримає виконавець, який збере найбільше вподобань під публікацією. За результатами проєкту буде проведена підсумкова виставка малюнків, на якій переможці конкурсу читців зможуть зачитати обрані ними твори величної Лесі», – розповіла Євгенія Антонюк.

Нагадаємо, 29 січня в Ірпінській центральній міській бібліотеці ім. М. Рильського вручили відзнаки й подарунки переможцям і учасникам онлайн-конкурсу «Ірпінь колядує».

                                                                                                       
Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!