65 учнів освітніх закладів Приірпіння стали учасниками першого навчального блоку проєкту «Бізнес-профі». Про це повідомляє на своїй сторінці у фейсбуці громадська спілка «Ірпінська агенція розвитку».
Зазначається, що учасники бізнес-гри «намалювали портрет сучасного підприємця й визначили якості та компетенції, якими він має володіти; сформували команди, які працюватимуть над спільними проєктами, визначили їх переваги й те, чого не вистачає; визначили якості ефективного лідера в команді». Кожна команда отримала практичне домашнє завдання і вже в наступну суботу презентуватиме свій склад, бренд і унікальність.
«Віримо, що сьогоднішній день заклав позитивний фундамент нашої спільної продуктивної роботи протягом проєкту», – відзначають організатори.
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2019/11/photoeditorsdk-export-2019-11-25T124039.729.png)
Як повідомлялося раніше, гра «Бізнес-профі» створена для майбутніх успішних бізнесменів. Вона відбуватиметься протягом листопада і грудня. Учасники зануряться в життя бізнес-середовища, створять свої проєкти й оцінять їхню роботу.
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2019/11/76249347_934196506965604_7484369658791854080_n.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2019/11/photoeditorsdk-export-2019-11-25T123834.318.png)