В Ірпені стартував восьмий сезон літніх музичних вечорів

photoeditorsdk-export (2)

В Ірпені стартував восьмий сезон традиційних літніх музичних вечорів під відкритим небом. У суботу на вул. Шевченка, біля дитячої школи мистецтв імені М. Вериківського, виступив квінтет Національної філармонії України «Philharmonic Brass Ukraine».

«Наші традиції – то підгрунтя невичерпної народної мудрості, унікального патріотизму та самовідданої любові до Батьківщини. Особливо тоді, коли наші хлопці і дівчата на передовій зі зброєю в руках боронять нашу незалежність, ми повинні зберегти та примножити традиції минувшини і сьогодення. Саме тому, як символ незламності українських культурних традицій та мистецьких традицій сучасного Ірпеня, ми розпочинаємо 8 сезон літніх музичних вечорів. Сподіваюсь, що в цьому році, окрім естетичного задоволення, вони додадуть кожному з нас впевненості в нашу перемогу, стануть місточком до майбутнього мирного життя і затишку», – написала на своїй сторінці у фейсбуці керівниця відділу культури, національностей і релігій Ірпінської міськради Євгенія Антонюк.

За її словами, особливістю цього сезону є те, що «всі артисти даруватимуть свою творчість на волонтерських засадах і місто не витратить на його організацію жодної гривні».

«Дякую вам усім щиро, люди мистецтва, за те, що несете світло і душевну радість тим, хто потребує моральної розради. Дякую нашим захисникам та міському голові Олександру Маркушину за можливість жити в мирному Ірпені. Особливо вдячна за організацію сезону Ірині Каленчук, колективу Ірпінської дитячої школи мистецтв імені М. Вериківського, Національній філармонії України, Національному будинку органної та камерної музики України та усім, хто допомагає нам на культурному фронті. Чекаємо наших традиційних та нових глядачів!» – зазначила Євгенія Антонюк.


Підписуйтеся на
 Telegram-канал ITV  джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

НОВИНИ

Громадська організація «УААСП» взяла участь у дискусії з представниками Міністерства культури Литви

25 чер 19:29

Детальніше
Представники громадської організації «УААСП» провели ряд зустрічей з членами Європарламенту та Єврокомісії

25 чер 19:14

Детальніше
У Михайлівці-Рубежівці в День молоді проведуть Фестиваль повітряних зміїв

25 чер 14:13

Детальніше
Іноземні лідери приїжджають із Ірпеня та Бучі іншими людьми, – Арестович (відео)

25 чер 13:24

Детальніше
Командування Сухопутних військ НАТО вшанувало пам'ять ірпінця Василя Пічненка (фото)

24 чер 20:14

Детальніше
Російського військового заочно судитимуть за знущання з заручників в Ірпені

24 чер 18:39

Детальніше
«Дубки» та «Залізне містечко» в Ірпені відвідали гості (відео)

24 чер 17:09

Детальніше
Кашкайш виділить на відбудову дитсадка в Ірпені 500 тисяч євро й допоможе відремонтувати житловий будинок

24 чер 15:38

Детальніше
Всі новини