Реклама

В Ірпені створили оперативний штаб протидії поширенню COVID-19

Photoeditorsdk Export 2020 03 17t185944.681

На позачерговому засіданні ірпінської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке відбулося сьогодні під головуванням першого заступника міського голови Олександра Маркушина, було ухвалене рішення про створення оперативного штабу місцевого рівня для координації дій, спрямованих на протидію поширенню COVID-19.

Очолив штаб головний лікар Ірпінського міського центру первинної медико-санітарної допомоги Андрій Левківський.

До його складу увійшли в. о. міського голови Андрій Літвинов, перший заступник мера Олександр Маркушин, директор центральної міської лікарні Антон Довгопол (заступники начальника штабу), голова Інвестиційної ради Ірпеня Володимир Карплюк, заступниці міського голови Лідія Михальченко та Юлія Устич, голова спілки ветеранів АТО Антон Головенко, представники Ірпінського відділу поліції та міських відділів Держслужби з надзвичайних ситуацій і Держпродспоживслужби.

Нагадаємо, очільник оперативного штабу Андрій Левківський має досвід роботи в осередку епідемії: у 2013–2015 роках у складі міжнародної місії він боровся з вірусом Ебола в Республіці Гвінея (Африка).

Комісія ТЕБ та НС також рекомендувала керівнику ірпінського АТП-13250 на період карантину – з 18 березня по 3 квітня – скасувати перевезення пасажирів міським громадським транспортом (автобусами, маршрутними таксі).

Управлінню праці та соціального захисту населення доручено на час карантину доставляти малозабезпеченим пенсіонерам харчові продукти і медикаменти.

Ірпінський відділ поліції здійснюватиме контроль за виконанням керівниками підприємств, установ і організацій та іншими суб’єктами підприємницької діяльності рішень уряду про запровадження обмежувальних заходів.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама