В Ірпені триває будівництво корпусу школи на 800 учнів (відео)

27 класів, де будуть навчатися понад 800 учнів! В Ірпені на вулиці Тургенєвській активними темпами триває будівництво нового корпусу школи №1. Фактично, це ще одна школа площею 7,5 тис. квадратних метрів зі своїми актовою залою, спортзалом, бібліотекою, харчоблоком та їдальнею.

Перший заступник Ірпінського міського голови Олександр Маркушин щотижня перевіряє хід будівництва.

Олександр Маркушин, перший заступник Ірпінського міського голови:
«Уже побудовано три поверхи. Йдуть роботи зі встановлення вікон на цокольному та першому поверсі. На цокольому поверсі вже залили стяжки, а на першому й другому поверхах почали внутрішні роботи».

Олександр Маркушин повідомив, що вже розпочато роботи по встановленню даху. Він попередив підрядну компанію, що в разі сповільнення темпів будівельних робіт її очікують штрафні санкції.

Маркушин також розпорядився за кілька днів розпочати зведення спортзалу і пообіцяв проконтролювати це питання особисто. Це буде один із найбільших шкільних спортзалів у місті — площею близько 800 квадратних метрів.

Закінчити будівництво нового шкільного корпусу в Ірпені планують уже восени.

Олег Білорус, начальник управління освіти і науки Ірпінської міськради:
«Це той об’єкт, якого з нетерпінням чекають наші учні, батьки, це той об’єкт, який є серед пріоритетів ірпінської міської влади. Це конкретний шлях щодо збільшення кількості місць у закладах освіти міста Ірпеня».


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!