В Ірпені триває оновлення доріг

В Ірпені продовжують капітально ремонтувати дороги. До оновлених додалася вулиця Єсеніна. Зараз тут проходить експертиза якості асфальтового покриття.

ОЛЕКСАНДР МАРКУШИН, перший заступник Ірпінського міського голови:

«По цій вулиці була замінена мережа водопостачання, була замінена каналізація. Ця вулиця, справді, була якийсь час розрита. І вона – стратегічна, тому що з’єднує вулицю Озерну з вулицею Соборною. По цій вулиці їздять маршрутки».

Варто зазначити, підряднику не оплачують роботи,  доки лабораторія не дасть висновки про якість дороги. Основні показники: товщина асфальту, ступінь ущільнення і насичення водою. Для такого дослідження зараз якраз відбирають зразки. Згідно проекту, товщина асфальту -5 сантиметрів, за фактом – від 5 до 7.

ІГОР ДВОРНІКОВ, директор КП «Ірпіньжитлоінвестбуд»:

«Це незалежна лабораторія з Києва, яка має відповідний сертифікат і їхній висновок неможливо підробити. Тому це об’єктивна інформація щодо якості дороги».

Зараз в Ірпені таким чином перевіряють кожну відремонтовану дорогу. Хоча така практика контролю  існувала в місті не завжди.

ІГОР ДВОРНІКОВ, директор КП «Ірпіньжитлоінвестбуд»:

«Це ми запровадили разом з Володимиром Карплюком, коли він ще був міським головою».

Новими підходами є й те, що ремонтуючи дороги, обов’язково замінюють підземні комунікації. По вулиці Єсеніна залишилося нанести розмітку і пофарбувати борти. Але цією вулицею оновлення доріг не завершуються.

ОЛЕКСАНДР МАРКУШИН, перший заступник Ірпінського міського голови:

«До десятого числа повинна бути заасфальтована вулиця Матросова, вулиця Мінеральна та частина Соборної. Далі буде асфальтуватися Пушкінська, Одинадцята лінія».

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!