В Ірпені триває заміна ліфтів (відео)

У дев’ятиповерховому будинку на вулиці Ярославській, 14 працівники КП «Управління житлово-комунального господарства “Ірпінь”» на місці старого 25-річного ліфта встановили новий. Він збудований за кошти міського бюджету і відповідає європейським стандартам якості.

Олександр Пархоменко, майстер дільниці з експлуатації ліфтів КП «УЖКГ “Ірпінь”»:
«Мер наш Олександр Григорович Маркушин підтримав це рішення, що треба замінити даний ліфт. Його було замінено на сучасний ліфт, пройдено всі експертні оцінки. Ліфт визнаний працездатним, і в нього термін експлуатації знову 25 років».

Лариса, мешканка будинку:
«Дякую, що зробили ліфт. Людям легше, бо той ліфт застрягав постійно, на третьому поверсі взагалі зупинявся й не відкривався. Цей дуже хороший, люди їздять, не ходять пішки».

Поки ліфт новий – йому несправності не загрожують. Але все ж регулярний технічний огляд обов’язковий.

Роман Цімко, електромеханік із експлуатації ліфтів КП «УЖКГ “Ірпінь”»:
«Під час техогляду ліфта ми використовуємо пульт ревізії для перевірки та виявлення несправностей».

Новий ліфт світлий та просторий. Здатен витримати до чотирьох пасажирів загальною вагою до 300 кілограмів. Якщо ж навантаження буде більшим, ліфт не поїде. Усе через датчики, сигнал яких надходить до станції керування і блокує запит. Якщо ж ліфт не перевантажено – сучасна система вередувати не буде.

Сергій Чернишенко, головний інженер КП «УЖКГ “Ірпінь”»:
«Даний ліфт будувався півтора місяці – з проєктними роботами, з установленням цього нового обладнання, потім ще три тижні він тестувався. На сьогоднішній день працює в штатному режимі».


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!