Реклама

Ірпінь у цей складний час зміг об’єднатися, а Гостомель – як Лебідь, Щука й Рак, – мешканка селища

Photoeditorsdk Export (1)

На відміну від Ірпеня, в Гостомелі місцева влада, активісти й бізнес не змогли об’єдатися, щоб ефективно вирішувати проблеми жителів селища після окупації. Про це йдеться в дописі гостомельчанки Ірини Воркс у фейсбук-групі «Гостомель справжній».

«Дуже прикро спостерігати за тим, що відбувається в Гостомелі, особливо у владних кабінетах або біля них! На думку приходить порівняння із байкою Глібова «Лебідь, Щука і Рак». Сьогодні кожен за себе, кожен з думкою про себе!» – написала Ірина.⠀

«Місто-герой, яке пережило складні часи – війна, окупація, убивство мера, сотні загиблих мирних мешканців, знищення майна, мародерство, визволення від окупантів… Здавалося, що після таких трагічних подій всі мали змінитися, все мало змінитися та у такий момент усі (а особливо влада, депутати, активісти, бізнес) мали об’єднатися навколо єдиної мети – допомагати мешканцям, допомагати одне одному, допомагати Гостомелю! Проте чомусь (що дуже прикро) цього не відбулося! На жаль, кожен пішов своїм шляхом, кожен робить своє, немає єдиного центру прийняття рішень, єдиної мети, а від цього тільки страждають мешканці (відчуття, що про них взагалі забули)», – відзначила гостомельчанка. ⠀

За її словами, «коли дивишся на Ірпінь – все зовсім по-іншому».

«У місті на даний момент усі об’єднанні, всі живуть єдиною метою, допомагають одне одному, відновлюють своє місто пліч-о-пліч, про мешканців ніхто не забував, усі забули, хто з якої політичної сили, забули про політичні ігрища, все заради перемоги, заради миру! Чому в Ірпені усі (мер, депутати, активісти, бізнес, мешканці) змогли об’єднатися у такі складні моменти, для досягнення єдиних цілей і мети, а Гостомель, на жаль, не зміг!? Що ще мало статися, щоб люди в Гостомелі перестали шукати «зраду», а просто об’єдналися в такий складний час?!» – запитує Ірина.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

НОВИНИ

Учасниці ГО «Берегині з Ірпеня» оголосили благодійний збір на маскувальні сітки

20 May 16:10

Детальніше
Як військовозобовʼязаним в Ірпінській громаді можна оновити облікові дані

20 May 15:24

Детальніше
Із допомогою благодійників у Ірпені відбудували ще один багатоквартирний будинок (відео)

20 May 15:09

Детальніше
Волонтерка Олеся Василець допомагає військовим ЗСУ на Харківщині

20 May 11:29

Детальніше
Команда «Ірпінь-Молодість» стала срібним призером турніру з волейболу, присвяченого памʼяті загиблих захисників України (фото)

20 May 10:08

Детальніше
Освітянин з Ірпеня став дипломантом Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2024»

19 May 14:00

Детальніше
В Ірпені відбувся творчий вечір голови Національної спілки письменників Михайла Сидоржевського (фото)

18 May 23:10

Детальніше
На вул. Василя Стуса в Ірпені відновили п'ятиповерхівку (фото)

17 May 22:50

Детальніше
Всі новини
300x300
Реклама