В Ірпені відбулося чергове артзаняття в рамках соціального проєкту «Бачити прекрасне»

photoeditorsdk-export

В ірпінській художній школі «Hurgri Art School» відбулося чергове заняття для дітей та їхніх матерів у рамках благодійного соціального проєкту «Бачити прекрасне», який реалізовується вже понад два тижні. Цього разу на занятті було 15 учасників. Урок провела художниця Євгенія Харґрі – засновниця школи й ініціаторка проєкту.

За словами Євгенії, мета цієї ініціативи – за допомогою творчості зняти емоційну напругу та відновити психологічну рівновагу. Уроки безкоштовні.

«За 2 тижні роботи благодійного проєкту творили вже більше 70 діточок і матусь, ще понад 30 заявок – в очікуванні»,– розповіла художниця.

Вона наголосила, що має велике бажання проводити такі творчі зустрічі на постійній основі.

«Мрію і надалі дарувати радість людям. Дуже хочу влаштовувати такі зустрічі частіше. Творчість і спільні теми об’єднують діточок, вони легко і просто знайомляться з традиціями української культури та малюють із задоволенням. Ці заняття дуже відволікають малечу та матусь від страшних реалій сьогодення. Я вважаю, що ця ініціатива має тривати до самої Перемоги, але для цього й надалі дуже потрібна підтримка доброчинців», – зазначила Євгенія Харґрі.

Благодійний внесок можна перерахувати на картку «Приватбанку» 5457082226392764 (отримувачка Харковина Є. Г.).

Щоб стати учасником наступних занять, потрібно зареєструватися за посиланням https://bit.ly/3PKvlog.

Ще однією обов’язковою умовою участі є поширення публікації про проєкт на своїй сторінці у фейсбуці.


Підписуйтеся на Telegram-ка