В Ірпені відбулися традиційні спортивні сімейні змагання (відео)

Не з кави, а з розминки. Так драйвово розпочався суботній ранок для батьків та дітей з Ірпеня. Прокинутися спозаранку у вихідний їх мотивував традиційний сімейний турнір «Тато, мама, я – спортивна сім’я».

Для більшості учасників це не перші родинні змагання. А от для сім’ї фітнес-тренерів Яскевичів такий досвід перший. Кажуть, їхня донечка Тая дуже хотіла взяти участь, тому ні на мить не вагалися.

Ольга Яскевич, учасниця турніру, тренерка фінтес клубу «Reforma»:

«Для нас – це така подія, яка об’єднує сім’ю. І, так як я сама фітнес-тренер, для мене це особливо важливо. Тому що підтримувати спортивний рух і в молоді і взагалі в сім’ї я вважаю дуже важливим для здоров’я, для загального розвитку».

Цьогоріч у турнірі взяли участь 11 родин. Батьки та діти 1-3 класів із різних навчальних закладів Ірпеня. Позмагалися у чотирьох конкурсах. У кожному подолали по три етапи із завданнями різної складності. У категорії наймолодших класів перемогу здобула родина Павліченків – представники Ірпінського ліцею «Лінгвіст». Вони показали справжню командну роботу та від душі повеселилися.

Злата Павліченко, учасниця турніру:

«Задоволена, що моя родина виграла».

Ще одне перше місце серед дітей 2-3-х класів другий рік поспіль виборола родина Рудько, яка представляла Іріпнський ліцей №3.

Валерія Рудько, мама сім’ї переможців:

«Ми в першому конкурсі помилилися, трошки сльозу пустив. Але потім ми згуртувалися, виправилися і перемогли. Важко, коли в минулому році перемагали, уже планка стояла, то ми так втішали. Але все склалося, це дуже добре».

Олег Білорус, начальник Управління освіти і науки Ірпінської міської ради:

«Такі заходи вони нас об’єднують, об’єднують родини, об’єднують громаду, об’єднують нашу націю. Сьогодні ми демонструємо ті якості, які наближають нас до перемоги!».

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!