Реклама

В Ірпені відбувся форум «Я – дієва жінка» (відео)

Напередодні 8 Березня громадська організація «Асоціація жінок України “Дія”. Приірпіння», зібрала жінок Ірпеня, щоб поговорити про актуальні проблеми сьогодення.

Оксана Нечитайло, заступниця голови ГО «Асоціація жінок України “Дія”. Приірпіння»:
«З ініціативи нашої голови Віолетти Кременчук ми вже три місяці як об’єдналися в «Асоціацію жінок України «Дія» і намагаємося вивчити потреби, проблеми жінок нашого міста, їхньої взаємодії з чоловіками, їхньої діяльності в різних сферах і намагаємося проводити заходи, які є корисними, необхідними й можуть посприяти гармонійному розвитку нашої громади і всіх її соціальних категорій».

На захід запросили експертів із різних сфер життєдіяльності. Найпершою порушили тему домашнього насильства та обговорили, як подолати це тривожне явише.

Юлія Давиденко, т. в. о. начальника відділу зв’язків із громадськістю управління патрульної поліції Київщини:
«Зараз у нас зменшується відсоток домашнього насильства, тому що люди почали про це говорити. Ще декілька років тому про це говорили тільки 10% жінок, які потерпають від домашнього насильства. Зараз вони почали говорити про це частіше та звертатися до поліції».

Для жінок, які прагнуть самостійності, розкривали секрети успішного бізнесу. Говорили також про мистецтво бути жінкою – єдине мистецтво, непідвладне чоловікам. Цьому  вчила лікар-гінеколог Ольга Вердеш.

Ольга Вердеш, лікарка жіночої консультації Ірпінського пологового будинку:
«Проблема сучасної жінки полягає в тому, що вона не встигає в цьому шаленому ритмі життя звернути на себе увагу, вчасно звернутися до лікаря, просто прийти на профілактичний огляд. Я особисто закликаю жінок, щоб ви про це памятали, памятали, що ви жінка, мама, що ви маєте бути здоровою, сильною, адже від нашого здоровя залежить здоровя нації».

Від імені команди «Нових облич» учасниць зібрання привітав депутат міськради Максим Плешко. Він зазначив, що Ірпінь – унікальне місто, бо серед міських управлінців понад 65% складають жінки.

Максим Плешко, депутат Ірпінської міськради від партії «Нові обличчя»:
«Хай цей захід буде флагманом для України, бо Ірпінь є в певному сенсі флагманом. І будьте й ви такими, і будемо вас підтримувати. Дякуємо за те, що ви є, й вітаємо зі святом!»

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама