В Ірпені відбувся міжнародний веломарафон (відео)

На старт! Увага! Руш! На ірпінській набережній панує драйвова атмосфера. Стартує масштабний веломарафон «GRVL200 – Ірпінь». 130 спортсменів із Київщини, Дніпропетровщини, Польщі, Казахстану, Білорусі. Генеральний спонсор змагань – товариство «Відважних».

Олександра Страдецька, журналістка:
«200 кілометрів – таку відстань долатимуть учасники веломарафону «GRVL200 – Ірпінь». Вони мають 24 години, перш ніж відбудеться переможний фініш».

Йохан Кляйн, головний організатор веломарафону «GRVL200 – Ірпінь»:
«Професіонали – ті, хто багато катається – приїдуть уже сьогодні ввечері. Можливо, навіть раніше. Ті, хто не розраховували на спорт, а більше на пригоду, приїдуть до завтрашнього ранку».

Олександра Страдецька:
«На що ви налаштовані?»

Олександр, учасник веломарафону «GRVL200 – Ірпінь»:
«На позитив!»

Олександра Страдецька:
«І на перемогу, можливо?»

Олександр:
«Ні. Фініш – це вже перемога. Я їду в кайф».

Мирослава, учасниця веломарафону «GRVL200 – Ірпінь»:
«Очікую отримати море емоцій, поїхати, прокайфувати, просто доїхати до фінішу».

Після старту досвідчених спортсменів змагалися зовсім юні – від 3 до 12 років. Більшість із них тільки роблять перші кроки у великий спорт. Хоча є й такі, що давно осідлали двоколісного коня. Для дітей провели окремий мінімарафон на велосипедах і самокатах – «Irpin Kids Time».

Валерія Рудько, мама учасника «Irpin Kids Time»:
«Ми тренуємося щодня, займаємося велоспортом, тому йдемо до своєї мети, до перемоги, беремо участь у дитячих велогонках».

Веломарафони в Україні доволі популярні. Проте в такому форматі, як в Ірпені, – це вперше. До організації змагань активно долучилася міська рада.

Олександр Маркушин, Ірпінський міський голова:
«Ми вважаємо, що це пріоритетний напрямок розвитку нашого міста. Зараз ми маємо одну з найдовших велодоріжок у нашій Україні. До нас їде дуже багато людей, і нам треба додавати все більше й більше цих велодоріжок для розвитку».

І ось на годиннику 23:00. Настав момент істини. Із 130 учасників – на фініші 38. Неймовірно втомлені, але щасливі. Позаду 200 кілометрів, а попереду нагородження.

Роман, учасник веломарафону «GRVL200 – Ірпінь»:
«Я втомлений, але абсолютно задоволений. Ми все проїхали, всі живі-здорові, це радує».

Найпрудкішим у категорії МТБ став Денис Шентопін. А в категорії гравел-байк переміг спортсмен із Києва Віктор Петрович. Він живе велоспортом уже понад 20 років. Зізнається, шлях був непростим навіть для нього. Але воно того варте.

Віктор Петрович, переможець веломарафону «GRVL200 – Ірпінь»:
«Варте, так. Боротьба була досить цікава. Ця гонка перша, і перше місце в цій першій гонці».

Варто зазначити, що вже традиційно спортивні заходи в Ірпені підтримала компанія «Екософт». Вона підготувала подарунки для всіх учасників. А компанія «Red Bull» забезпечила напоями не тільки учасників, а й усіх гостей. Родзинкою ж цього дня став виступ поп-рок-гурту «In Sings».


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!