В Ірпені відбувся перший випуск вчителів-айтішників (відео)

25 представників шкільної та дошкільної освіти Ірпінської громади стали айтішниками. Вони отримали міжнародний сертифікат з основ IT від світового лідера у галузі мережевих технологій для Інтернету – CISCO. Вперше в Ірпені центром міжнародної Академії, в якій вчилися освітяни, став Ліцей інноваційних технологій.

Олег Білорус, начальник Управління освіти і науки ІМР:

«Ви є першими учнями нового проєкту, нової школи в системі освіти Ірпеня — Академії Cisco. Щоб бути сучасним у вибагливому, креативному учнівському середовищі і бути успішним педагогом, ми повинні працювати над собою. І перший крок  — це отримання нових освітніх технологій в галузі інформаційних технологій. Підтвердженням є ці сертифікати, ви вже їх маєте».

Навчальні курси за програмою CISCO мають право проводити далеко не усі. А лише сертифіковані міжнародною Академією тренери. І такими тренерами ще до війни стали два викладачі ліцею — Богдан Пацай та Іван Нечипорук

Іван Нечипорук, сертифікований викладач Мережевої академії CISCO:

«У жовтні ми запустили п’ятимісячний курс, який називається  «Основи ІТ». Він проходив у нас тут у форматі онлайн і офлайн із записом уроків, які транслювалися у YouTube. Навіть слухачі з-за кордону могли долучитися до проходження цих курсів».

За 5 місяців навчання учні освоїли 14 розділів непростої комп’ютерної грамоти.

Надія Дубицька, вихователька Ірпінського ДНЗ №5:

«Від мишки, як підключити процесор і як складати його. Ну складати я не буду, але програми як показати дітям – є».

Алла Батуринець, вихователька-методистка дитячого садочка «Лісова пісня»:

«Зараз є і дошки для перегляду будь-якої інформації для роботи і з діткам, і педагогами. Дуже зручно і я можу оперувати цим самостійно».

Марія Гостін, в. о. директора Ірпінського ліцею інноваційних технологій:  

«Я дуже рада, що у нас може бути навчання не лише дітей, але й вчителів. До того ж — з усього міста. І цей проєкт робить нам приємне відчуття, тому що люди з нього виносять щось корисне і потім несуть далі у свої навчальні заклади. Вони застосовують ці корисні практики із своїми учнями, студентами і для нас це дуже цінно».

Привітати перших випускників Академії CISCO завітала заступниця Ірпінського міського голови Юлія Устич

Юлія Устич, заступниця Ірпінського міського голови:

«Сьогодні ви отримуєте документ, який додасть вам балів до підвищення вашої кваліфікації. І я впевнена, що сьогоднішній фініш буде лише початком нового старту. І нехай у вас все буде якнайкраще».

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!