Реклама

В Ірпені відбувся турнір із паркового волейболу (відео)

З нагоди Дня Конституції України в Ірпені відбувся дружній турнір із паркового волейболу. На спортивному майданчику ДЮСШ зустрілися пять команд Ірпінського регіону: зі спортшколи та волейбольних клубів «Престиж», «Ірпінь» і «Пайп».

Ігор Пінчук, методист-організатор спортивних заходів:
«Я, можна сказати, патріот ірпінської команди й міста. У нас тут різне було: був дуже хороший тренер Тарнавський — він помер; після нього тут був застій щодо волейболу. Потім нас тренував Вдовін Сергій Михайлович, вивів нашу команду на певний рівень — ми були чемпіонами України, чемпіонами столичної ліги».  

Сьогодні в Ірпені дуже сильна волейбольна школа і прекрасна база для тренувань. Багато випускників Ірпінської ДЮСШ – гравці Української волейбольної Суперліги. А дехто прославився і за межами Батьківщини. Тому проведення волейбольних турнірів у місті – вже добра традиція.

Дмитро Гавриш, волейболіст:
«Люди приходять, дивляться, що можна займатися здоровим видом спорту, а не десь підворіттями шастати. Молодь треба залучати. Переважно залишилася стара гвардія, старі гравці, вже у віці, тому що нинішнє молоде покоління — поки що їх немає. Але радують такі турніри, дякую міській владі за їх проведення. Було б їх побільше — було б чудово».

В Ірпені подібні турніри проводять щороку. Цього літа, щоправда, їх буде менше через карантинні обмеження. Але спортивне життя в місті не вщухатиме.

Володимир Тарасов, директор Ірпінської ДЮСШ:
«Будуть кращі часи — проведемо (змагання) до Дня Незалежності. Влітку у нас ще є змагання. У нас постійно щось тут буде проводитися, якщо буде нормальна ситуація. А зараз у нас серед молоді, серед дорослих проходять такі тренування з невеликою кількістю учасників — по 8—10 чоловік із однієї сторони і з другої на футбольному полі».

А вже у вересні планується великомасштабна спортивна подія на оновленій набережній. Про це розповів перший заступник Ірпінського міського голови Олександр Маркушин, завітавши на турнір. 

Олександр Маркушин:
«Зараз активно ведуться роботи на нашій набережній. Там будуються два волейбольні майданчики, футбольний майданчик, спортивний майданчик. Плануємо у вересні зробити відкриття. І запропонували хлопцям провести перший чемпіонат із пляжного волейболу в місті Ірпінь — започаткувати цю традицію в цьому році».


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

НОВИНИ

Ірпінські амбулаторії тестували на доступність для пацієнтів з інвалідністю

24 May 17:03

Детальніше
15 протоколів про порушення та 19 приписів: результати перевірки комунальниками правил благоустрою в Ірпінській громаді 

24 May 15:33

Детальніше
Як не влаштувати пожежу через альтернативні джерела живлення: рекомендації від ірпінських рятувальників

24 May 13:12

Детальніше
У День Героїв у ірпінському музеї зустрілися родини загиблих захисників України (відео)

24 May 13:10

Детальніше
В Ірпені триває капітальний ремонт житлових будинків на вул. Білокур

24 May 10:16

Детальніше
З наступного тижня на вул. Михайлівська в Ірпені можуть відключати воду

23 May 21:33

Детальніше
Як Ірпінський терцентр соціального обслуговування опікується безпорадними старенькими (відео)

23 May 21:29

Детальніше
На ірпінській набережній ІЛІТівці організовують забіг

23 May 16:37

Детальніше
Всі новини
300x300
Реклама